کارشناس فروش
09125332528
09128759205
کارشناس فروش
09120261721
09120261722
خدمات و گارانتی
09128759205
بخش فروش
021-28427725

جدید ترین مدل داکت اسپلیت بوش در ایران

جدید ترین مدل داکت اسپلیت بوش در ایران : داکت اسپلیت بوش یکی از انواع سیستم های تهویه مطبوع شرکت بوش می باشد که به دلیل ویژگی های فوق العاده ای که دارد مورد توجه بسیاری از خریداران قرار گرفته است.

هر داکت اسپلیت بوش از دو قسمت اصلی تشکیل می گردد که شامل یونیت خارجی ( کندانسور ) و یونیت داخلی ( هواساز ) می باشد.

در حین نصب داکت اسپلیت کانال کشی هایی در سراسر اتاق ها و بخش های مختلف خانه ایجاد می گردد که از این طریق هوای خنکی که توسط داکت اسپلیت بوش تولید می گردد در سراسر بخش های مختلف منزل پخش خواهد شد.

شرکت بوش همواره اقدام به تولید محصولاتی با کیفیت با بیش ترین امکانات و بهترین مزیت ها نموده است ، با توجه به این مسئله که شرکت بوش روز به روز در ساخت محصولات خود از تکنولوژی پیشرفته تری استفاده می نماید ، هر چه محصول جدید تری را خریداری نماییم از امکانات بیش تری بر خورد دار خواهیم شد.

کاری که شرکت بوش برای تولید محصولات خود انجام می دهد چیست ؟ شرکت بوش با جستجو و کارشناسی های متخصصانه ای که انجام می دهد ، هر بار که محصول جدیدی را طراحی و تولید می نماید از جدید ترین تکنولوژی و فناوری های روز در ساخت آن استفاده می نماید.

به همین دلیل است که محصولات شرکت بوش هر کدام نسبت به محصول قبلی پیشرفته تر و مدرن تر هستند و امکانات و مزیت های بیش تری نسبت به محصول قبلی دارند.

یونیت خارجی (کندانسور ) :

1- یونیت خارجی جدید ترین مدل داکت اسپلیت بوش حتی در مناطق بسیار گرم سیر نیز قابل استفاده می باشد و قدرت تحمل بسیار بالایی را داراست.

2- کمپرسور به کار رفته در قسمت یونیت خارجی (کندانسور ) ،کمپرسور اسکرال می باشد که دارای بهترین کیفیت و بالا ترین قدرت است و یکی از کمپرسور های بسیار معروف جهانی به شمار می آید.

3- مجهز به لوله های مسی بسیار مقاوم و ضد زنگ برای ارتباط بین یونیت خارجی و یونیت داخلی می باشد.

4- مجهز به تست سرمایش و گرمایش کندانسور با میزان فشار 450 می باشد که کارایی را ارتقا می بخشد.

5- مجهز به سیستم کنترل و محافظت می باشد که از دستگاه در مقابل بالا و پایین رفتن فشار محافظت می نماید.

6- مجهز به کیت راه انداز که توسط آن می توان مصرف برق دستگاه را کاهش و هم چنین طول عمر آن را بالا برد.

یونیت داخلی ( هواساز) :

1- یونیت داخلی جدید ترین مدل داکت اسپلیت بوش دارای وزنی بسیار سبک و اندازه ای کاملا متناسب و کم جا می باشد که به راحتی قابل تعبیه در داخل سقف می باشد.

2- مجهز به فن های کاملا حرفه ای با 3 دور متغیر می باشد.

3- یونیت داخلی داکت اسپلیت بوش به گونه ای طراحی شده است که دارای کم ترین میزان سر و صدا می باشد.

4- یونیت داخلی مجهز به سیستم تصفیه بسیار قوی و هوشمند می باشد که فیلتر های با کیفیت و قابل شستشو تشکیل شده است .

5- مجهز به کویل آب گرم می باشد که دارای راندمان بسیار بالایی است و برای گرمایش بسیار مطلوب عمل می نماید.

6- کویل آب گرم به کار رفته در این دستگاه طوری طراحی شده است که با انواع شرایط اب و هوایی مطابقت دارد و عملکرد مناسبی را ایفا می نماید.

7- مجهز به تشتک تقطیر می باشد که از جنس استیل ضد زنگ و مقاوم ساخته شده است و دارای دو اتصال خروجی بر روی دستگاه می باشد.

8- یونیت داخلی داکت اسپلیت بوش را عایق های بسیار قوی و کار آمدی تشکیل شده است ، به همین دلیل یونیت داخلی دارای کم ترین میزان صدا می باشد.

جدید ترین مدل داکت اسپلیت بوش در ایران

حالت گرمایش :

جدید ترین مدل داکت اسپلیت بوش دارای به علاوه ی حالت سرمایش ، دارای حالت گرمایش نیز می باشد که برای روز های سرد زمستان بسیار موثر و مورد استفاده می باشد. شما در واقع با خرید دستگاه داکت اسپلیت بوش می توانید هم روز های گرم تابستان را با هوایی بسیار خنک و لذت بخش سپری نمایید و هم در روز های سرد زمستان از سیستم های گرمایشی دیگر بی نیاز شوید.

جدید ترین مدل داکت اسپلیت بوش می تواند از طریق کویل آب گرم به سیستم موتور خانه منزل متصل شود و هوایی گرم و بسیار یک دست را در سراسر منزل شما ایجاد نماید.

با استفاده از داکت اسپلیت بوش شما دیگر نیازی به خرید سیستم های گرمایشی گران قیمت و درد سر های نصب و جمع آوری آن ها ندارید. برای مثال شما اگر بخواهید منزل خود را با بخاری گرم نمایید باید در هر یک از بخش های منزل یک بخاری قرار دهید که اگر منزل شما بزرگ نیز باشد مشکل شما دو چندان می گردد و باید برای گرم کردن چنین منزلی چندین بخاری را در قسمت های مختلف منزل قرار دهید که هم برای شما جا گیر خواهد بود و زیبایی دکوراسیون شما را بر هم خواهد زد ، و هم هر ماه باید هزینه های بسیار گزافی را برای صورت حساب ماهانه خود پرداخت نمایید.

در صورت داشتن داکت اسپلیت بوش در منزل خود ، در فصل زمستان به راحتی می توانید از هوایی گرم و یک دست بر خورد دار گردید. مزیت داکت اسپلیت بوش نسبت به سیستم های گرمایشی دیگر این است که نیازی نیست شما برای هر یک از بخش ها مختلف منزل خود یک دستگاه جداگانه خریداری نمایید. داکت اسپلیت بوش از طریق کانال کشی هایی که دارد هوای گرم را به سراسر بخش های مختلف منزل هدایت می نماید و هم چنین هزینه ی استفاده از سیستم داکت اسپلیت بسیار کم تر از هزینه های سیستم های گرمایشی دیگر می باشد.

کانال کشی داکت اسپلیت بوش

سیستم دی سی اینورتر :

یکی از ویژگی هایی که توانسته جدید ترین مدل داکت اسپلیت بوش را از الباقی سیستم های تهویه مطبوع مجزا نماید و مورد توجه بسیاری قرار گیرد ، سیستم اینورتر فوق العاده پیشرفته به کار برده شده در ساخت آن است که ساختاری کاملا متفاوت با سیستم های اینورتر دیگر دارد.

برد اینورتر به کار رفته در کندانسور داکت اسپلیت بوش دارای ساختاری بسیار پیچیده می باشد که از قوی ترین قطعات کاهش دهنده مصرف انرژی تشکیل شده است.

برد اینورتر در داکت اسپلیت بوش اینورتر فعالیت دستگاه را به دور متغیر تبدیل می نماید. حال این سوال برای شما پیش می آید که دور متغیر چیست و چه پروسه ای را در دستگاه داکت اسپلیت ایجاد می نماید : در حالت عادی عملکرد تمامی سیتم های تهویه مطبوع به صورت ثابت است و برای ایجاد دمای مطلوب مجبور به روشن و خاموش شدن مکرر هستند که این کار به قطعات دستگاه ضربات زیادی وارد می نماید و باعث کاهش عمر دستگاه داکت اسپلیت می گردد.

اما در داکت اسپلیت بوش با وجود فناوری اینورتر ، فعالیت دستگاه به صورت دور متغیر می باشد و هیچ خاموش و روشن شدن مکرری در دستگاه ایجاد نمی گردد. بلکه دستگاه داکت اسپلیت بوش برای ایجاد دمای مطلوب و حفظ دما ، دور موتور را افزایش و کاهش می دهد و از این طریق درجه دمایی مطلوب و دلخواه را در سراسر محیط ایجاد می نماید.

این فناوری به صورت کاملا هوشمند عمل می نماید ، به طوری که وقتی دمای محیط از حد مطلوب فاصله می گیرد سریعا دور موتور را به صورت اتومات افزایش داده و در صورت لوزم مجددا دور موتور را کاهش می دهد.

در این صورت هم راندمان دستگاه به صورت کاملا چشم گیری بالا تر می رود و هم عمر دستگاه افزایش یافته و برای سال های طولانی بدون خرابی قطعات می تواند به فعالیت خود ادامه دهد.

مزیت اصلی فناوری اینورتر به کار رفته در ساخت جدید ترین مدل داکت اسپلیت بوش ، کاهش مصرف انرژی حاصل از این فناوری می باشد.

با وجود این فناوری با افزایش و کاهش دور موتور دستگاه از اتلاف انرژی جلوگیری می گردد و تا 65 درصد می توان انرژی مصرفی را کاهش دهد و باعث صرفه جویی در میزان مصرف انرژی گردد.

با این وجود شما در صورت حساب های ماهیانه ی خود هزینه ی بسیار ناچیزی را برای استفاده از داکت اسپلیت بوش پرداخت خواهید کرد و متحمل هزینه های سنگین نخواهید شد.

از دیگر مزایای تکنولوژی اینورتر به کار رفته در جدید ترین مدل داکت اسپلیت بوش می توان به موارد زیر اشاره نمود :

1- افزایش راندمان دستگاه

2- کاهش میزان صدای ناشی از فعالیت دستگاه

3- عملکرد بهتر وجوابگویی بیش تر دستگاه

4 – افزایش مقاومت دستگاه

5- بهره وری بیش تر انرژی

6- تبدیل بیش ترین میزان انرژی به داده

برد اینورتر داکت اسپلیت بوش

موتور یا کمپرسور به کار رفته در داکت اسپلیت بوش :

مهم ترین عمل در کیفیت و کارایی هر دستگاه مربوط به موتور به کار رفته در آن دستگاه می باشد. موتور هر دستگاه در واقع اصلی ترین جزء آن دستگاه محسوب می گردد که وظیفه ی اصلی را در کارکرد کل سیستم ایفا می کند. چنانچه موتور یک دستگاه از کیفیت و قدت بالا برخورد دار نباشد طول عمر آن دستگاه کاهش چشمگیری پیدا می کند و هم چنین کارایی لازم را نخواهد داشت.

موتور به کار رفته در جدید ترین مدل داکت اسپلیت بوش موتور اسکرال می باشد که قوی ترین موتور حال حاضر در جهان محسوب می گردد. اسکرال از قدرت بسیار بالایی بر خورد دار بوده و قادر به تحمل گرمای بسیار شدید در مناطق گرمسیر خواهد بود ، به طوری که با وجود گرمای شدید هیچ کاهشی در عملکرد عادی دستگاه رخ نخواهد داد (قدرت تحمل گرما تا 65 درجه سانتی گراد را دارا ست)

کمپرسور اسکرال مجهز به سیستم یخزدایی دیفراست می باشد که حتی توان تحمل دمای 15 درجه زیر صفر را نیز دارد و به هیچ عنوان یخ زدگی و یا کاهش عملکردی در آن ایجاد نمی گردد.

موتور اسکرال به کار رفته در ساخت داکت اسپلیت بوش از نوع دی سی اینورتر می باشد که به صورت بسیار حرفه ای فعالیت نموده و بسیاری از عملکرد های دستگاه را ارتقا می بخشد.

هم چنین باعث کاهش مصرف انرژی و بهره وری بسیار بالا در دستگاه داکت اسپلیت می گردد.

جدید ترین مدل داکت اسپلیت بوش در ایران

کانال کشی :

یکی دیگر از ویژگی های بسیار جذاب داکت اسپلیت که توجه بسیاری را به خود جلب نموده است ، کانال کشی آن می باشد.

چنانچه شما از یک کولر گازی برای تهویه منزل خود استفاده نمایید ، پنل کولر گازی تنها در یک یخش خاص از منزل شما بر روی دیوار نصب می گردد که تنها قادر به تهویه همان محدوده از منزل می باشد.

اما در داکت اسپلیت بوش امکان کانال کشی وجود دارد که هوای تازه از طریق این کانال کشی ها به سراسر بخش های مختلف منزل شما راه پیدا خواهد کرد. شما برای تعیین مکان تعبیه کانال های داکت اسپلیت بوش کاملا آزاد هستید و می توانید این کانال ها را در هر نقطه از منزل خود بسته به نیاز و سلیقه خود تعبیه نمایید.

شما می توانید کانال ها را در سقف کاذب منزل خود ، روی دیوار ها و روی کف ها تعبیه نمایید ، بنا بر نوع منزل مسکونی خود و شرایط و نیاز های خود می توانید هر کدام از نقاط مذکور را انتخاب نمایید و در شرایطی بسیار مناسب منزل خود را تهویه نمایید و هوایی بسیار یکدست و سراسری در تمامی بخش های منزل مسکونی خود لذت ببرید.

یکی دیگر از مسائلی که در هنگام استفاده از کولر گازی با آن مواجه می گردید تغییر در دکوراسیون منزلتان می باشد ، شما برای نصب پنل کولر گازی بر روی دیوار ممکن است با مشکل سلیقه ای مواجه گردید و تغییری که در دکوراسیون منزل تان ایجاد می گردد را نپسندید اما مجبور به پذیرش هستید.

اما در استفاده از جدید ترین مدل داکت اسپلیت بوش چنین مشکلی وجود نخواهد داشت و این به دلیل وجود کانال کشی های این دستگاه می باشد. این کانال کشی ها در مکان های مد نظر و دلخواه شما تعبیه می گردند و کاملا پنهان هستند. ویژگی پنهان بودن این کانال ها کمک بسیار زیادی به زیبایی و دکوراسیون داخلی منزل شما خواهد کرد و به هیچ عنوان مشکلی از بابت تغییر در دکوراسیون نخواهید داشت.

این کانال کشی ها خاصیت دیگری نیز دارند که در تهویه مناسب هوای منزل شما بسیار مفید خواهد بود. در واقع دریچه ی ورودی و خروجی هوا در این کانال کشی ها به صورت کاملا مجزا طراحی شده اند. به صورتی که هوای کهنه و قدیمی داخل منزل از یک دریچه به بیرون از منزل هدایت می گردد و هوای تازه و جدید از دریچه ای دیگر به داخل منزل راه پیدا می کند. این بهترین نوع تهویه هوای منزل می باشد.

کانال کشی داکت اسپلیت بوش

سیستم کنترل مرکزی :

جدید ترین مدل داکت اسپلیت بوش مجهز به سیستم کنترل مرکزی به نام ریموت کنترلر می باشد. ریموت کنترلر داکت اسپلیت بوش بسیار هوشمند و مجهز می باشد که تمامی دسترسی های لازم برای مدیریت و برنامه ریزی دقیق دستگاه را برای ما امکان پذیر می سازد. شما می توانید تمامی برنامه های کاربردی را زا طریق این ریموت کنترلر هوشمند بر روی داکت اسپلیت بوش خود اجرا نمایید.

برای مثال می توان به برنامه هایی هم چون حالت خواب و حالت پر قدرت اشاره نمود.

توسط امکان حالت خواب شما می توانید از دمایی کاملا متناسب با دمای بدن خود در حالت خواب برخورد دار گردید و خوابی آسوده را تجربه نمایید.

جدید ترین مدل داکت اسپلیت بوش در ایران

هم چنین توسط امکان حالت پر قدرت شما می توانید دور موتور دستگاه را افزایش دهید و در واقع به او فرمان بدهید که در سریع ترین زمان بالاترین خنک سازی را در منزل شما ایجاد نمایید که این ویژگی بسیار فوق العاده است.

جدید ترین مدل داکت اسپلیت بوش در ایران

جدید ترین مدل داکت اسپلیت بوش را از کجا بخریم :

برای خرید جدید ترین مدل داکت اسپلیت بوش می توانید با نمایندگی رسمی شرکت هوای پاک تماس حاصل نمایید تا در خصوص انتخاب داکت اسپلیت مناسب تان و نحوه خرید راهنمایی های لازم را در اختیار تان قرار دهند.

شرکت هوای پاک تنها نمایندگی شرکت بوش در ایران می باشد که دارای نمایندگی رسمی در تمامی شهر های ایران می باشد و نظر به اینکه این شرکت وارد کننده اولیه ی تمامی سیستم های تهویه مطبوع بوش می باشد ، شما می توانید داکت اسپلیت بوش را با قیمت اصلی خود شرکت بوش و بدون هیچ واسطه ای از این شرکت خریداری نمایید.

لازم به ذکر است که برای خرید داکت اسپلیت بوش ، محل مورد نظر شما نیاز به کارشناسی اولیه دارد که این کارشناسی توسط کارشناسان شرکت هوای پاک و به صورت رایگان برای شما انجام می گردد.

علاوه بر متراژ محل مسکونی شما ، شرایطی هم چون نوع منطقه جغرافیایی ، شرایط اقلیمی و آب و هوایی ، میزان تابش آفتاب در منزل شما ، میزان درب و پنجره های منزل ، تعداد افراد ساکن در منزل ، میزان رفت و آمد و …. تاثیر به سزایی در انتخاب ظرفیت مورد نیاز داکت اسپلیت بوش دارند که در همان ابتدا برای تعیین ظرفیت باید مورد کارشناسی قرار گیرند.

ضمانت نامه جدید ترین مدل داکت اسپلیت بوش در ایران:

ضمانت نامه داکت اسپلیت بوش بر عهده ی شرکت هوای پاک می باشد که شامل 5 سال ضمانت نامه تعویض و 10 سال خدمات پس از فروش شامل تعمیرات ، چکاپ ها و سرویس های لازم می باشد.

نصب دستگاه داکت اسپلیت بوش توسط نمایندگان مخصوص هر شهر و به صورت رایگان انجام می گردد.

ملزومات همراه دستگاه داکت اسپلیت بوش :

ملزوماتی هم چون 5 متر لوله مسی و کابل و دفترچه راهنمایی دستگاه به همراه کارتون و بسته بندی شیک به همراه داکت اسپلیت تحویل خریدار می گردد.

0 0 votes
امتیازدهی به مقاله

نظرات کاربران

عضویت
اطلاع از
guest
11 نظرات
قدیمی ترین
جدیدترین بیشتری امتیاز
Inline Feedbacks
View all comments
سهراب
سهراب
4 سال ها پیش

به این میگن یه کار درست و بی عیب و نقص با این مقاله ی شما خیلی از مشکلاتی که داشتم رفع شد دستتون درد نکنه

مدیریت
مدیریت
Reply to  سهراب
4 سال ها پیش

با سلام و عرض ادب
از حسن نیت شما به شرکت هوای پاک ایران نهایت سپاس گذاری رو دارا هستیم امید است در راستای ارتقای هرچه بیشتر سطح کیفی خدمات و ارایه بهترین کیفیت در خدمت شما باشیم .
با احترام
روابط عمومی شرکت هوای پاک ایران

مدیریت
مدیریت
Reply to  سهراب
4 سال ها پیش

با سلام و عرض ادب
از حسن نیت شما به شرکت هوای پاک ایران نهایت سپاس گذاری رو دارا هستیم
با احترام
روابط عمومی شرکت هوای پاک ایران

حسین
حسین
4 سال ها پیش

بسیار بسیار مفید و کاربردی دستتون درد نکنه

مدیریت
مدیریت
Reply to  حسین
4 سال ها پیش

با سلام و عرض ادب
از حسن نیت شما به شرکت هوای پاک ایران نهایت سپاس گذاری رو دارا هستیم امید است در راستای ارتقای هرچه بیشتر سطح کیفی خدمات و ارایه بهترین کیفیت در خدمت شما باشیم .
با احترام
روابط عمومی شرکت هوای پاک ایران

بنیامین
بنیامین
4 سال ها پیش

سلام مطالب خوبی بود با تشکر از اطلاعات شما

مدیریت
مدیریت
Reply to  بنیامین
4 سال ها پیش

با سلام و عرض ادب
از حسن نیت شما به شرکت هوای پاک ایران نهایت سپاس گذاری رو دارا هستیم امید است در راستای ارتقای هرچه بیشتر سطح کیفی خدمات و ارایه بهترین کیفیت در خدمت شما باشیم .
با احترام
روابط عمومی شرکت هوای پاک ایران

کاوه
کاوه
4 سال ها پیش

واقعا از حس مسولیت و انسان دوستانه تون ممنونم

مدیریت
مدیریت
Reply to  کاوه
4 سال ها پیش

با سلام و عرض ادب
از حسن نیت شما به شرکت هوای پاک ایران نهایت سپاس گذاری رو دارا هستیم امید است در راستای ارتقای هرچه بیشتر سطح کیفی خدمات و ارایه بهترین کیفیت در خدمت شما باشیم .
با احترام
روابط عمومی شرکت هوای پاک ایران

محمد
محمد
4 سال ها پیش

ممنونم که اطلاعات و مطالب خوب رو در اختیار کاربران و مشتریان قرار میدید

مدیریت
مدیریت
Reply to  محمد
4 سال ها پیش

با سلام و عرض ادب
از حسن نیت شما به شرکت هوای پاک ایران نهایت سپاس گذاری رو دارا هستیم امید است در راستای ارتقای هرچه بیشتر سطح کیفی خدمات و ارایه بهترین کیفیت در خدمت شما باشیم .
با احترام
روابط عمومی شرکت هوای پاک ایران

ایران داکت اسپلیت

چند خط درباره ایران داکت اسپلیت

گروه تجاری بازرگانی هوای پاک ایران با تلاش مستمر و بهره گیری از مدیریت و نیرو های متخصص و کارآمد در حوزه واردات و معرفی محصولات خانگی با یکی از برترین برند های جهان در بیش از یک دهه پایه ریزی شده است . این مجموعه در جهت نیل به اهداف و جذب مخاطبان ویژه حضور فعال خود را در بازار در سالهای اخیر گسترش و برای کسب رضایت مشتران و کلیه طرفهای ذینفع رسالت حفظ حقوق مصرف کننده و صاحبان سرمایه در صنعت ساختمان را در سرلوحه دستورالعمل های مدیران و کارمندان خود در بخش های فروش و خدمات پس از فروش قرار داده است .

امروزه سیستم های تهویه بیشترین تقاضا در بازار محصولات خانگی را به خود اختصاص داده است و سیستم های تهویه هوای بوش ترکیبی مدرن از عناصر کلاسیک مبتنی بر طرحهای بسیار دقیق و کارآمد ، طراحی متفاوت و تکنولوژی برتر در سال ۲۰۱۶ سرفصل بی مانندی را در صنعت سیستم های تهویه رقم خواهد زد و نوید بخش خانه های لوکس با هوای کاملا تمیز و استرلیزه و پایدار خواهد بود .

گواهی امنیتی کومودو
درگاه پرداخت ملت

تمامی كالاها و خدمات اين فروشگاه، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه ( نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت، معدن و تجارت و نماد ساماندهی پایگاه های اینترنتی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ) می باشند و فعاليت های اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوری اسلامی ايران است.

11
0
Would love your thoughts, please comment.x