کارشناس فروش
09125332528
09128759205
کارشناس فروش
09120261721
09120261722
خدمات و گارانتی
09128759205
بخش فروش
021-28427725

راهنمای خرید داکت اسپلیت

راهنمای خرید داکت اسپلیت : برای خرید هر نوع دستگاهی از جمله داکت اسپلیت باید اطلاعات کافی در مورد آن را در اختیار داشت و با آگاهی کامل اقدام به خرید نمود.

همچنین باید دستگاهی را انتخاب و خریداری نمایید که کاملا با شرایط و موقعیت منزل شما ، بودجه و نیاز تان مطابقت داشته باشد .

راهنمای خرید داکت اسپلیت :چنانچه بدون داشتن آگاهی از نیاز خود و نوع دستگاه اقدام به خرید نمایید ممکن است دستگاهی که خریداری کرده اید هیچ کدام از نیاز های شما را برطرف نکند و برای شما مشکل ساز شود.

ما در این مقاله برای بالا بردن سطح آگاهی شما راهنمایی های لازم در خصوص خرید داکت اسپلیت را در اختیار شما قرار می دهیم تا با علم و آگاهی کامل اقدام به خرید نمایید و بهترین انتخاب را داشته باشید و بهترین نتیجه را از خرید خود بگیرید.

داکت اسپلیت چیست ؟

راهنمای خرید داکت اسپلیت : داکت اسپلیت یکی از انواع سیستم های تهویه مطبوع می باشد که امروزه محبوبیت ویژه ای را در بین مردم به خود اختصاص داده است.

هر داکت اسپلیت از از یک کمپرسور که در فضای بیرون از ساختمان نصب می گردد و یونیت داخلی که وظیفه ی هدایت هوای خنک تولید شده توسط کمپرسور را بر عهده دارد تشکیل شده است.

داکت اسپلیت توسط کانال کشی های مخصوص که در سقف کاذب و یا دیوار ها تعبیه می گردد قادر به هدایت هوای تازه و خنک به تمامی بخش های منزل مسکونی می باشد.

چنانچه قصد خنک کردن تمامی قسمت های مختلف منزل مسکونی خود را دارید و نیاز به دمایی یکسان و سراسری در منزل خود دارید ، داکت اسپلیت می تواند بهترین انتخاب برای شما باشد ، زیرا از طریق کانال کشی هایی که دارد می تواند این کار را به نحو احسن برای شما انجام دهد.

همچنین داکت اسپلیت این قابلیت را دارد که در زمستان و فصل سرما به موتور خانه منزل متصل شود و هوای گرم مورد نیاز را تامین نماید.

راهنمای خرید داکت اسپلیت : با خرید داکت اسپیلت دیگر نیازی به خرید سیستم های گرمایشی گران قیمت و پر دردسر برای گرم کردن منزل خود را ندارید.

داکت اسپلیت در زمستان از طریق اتصال به موتورخانه منزل می تواند بهترین و قوی ترین حلا گرمایش را در اختیار شما قرار دهد و هوای گرم را به تمامی قسمت های مختلف منزل شما هدایت نماید تا در سراسر خانه هوایی گرم و لذت بخش حاکم گردد.

نکاتی که باید در خرید داکت اسپلیت به آن ها توجه نماییم :

1-راهنمای خرید داکت اسپلیت : اولین نکته ای که در خرید داکت اسپلیت باید به آن توجه کنید شرکت فروشنده می باشد. زیرا خرید از فروشگاه های متفرقه و نامعتبر می توان مشکلات زیادی را برای شما به بار آورد.

سعی کنید داکت اسپلیت را از نمایندگی رسمی خود خریداری نمایید تا هم از اصل بودن و کیفیت آن اطمینان داشته باشید و هم با قیمت مناسب تری آن را خریداری نمایید.با وجود کالا های تقلبی در بازار و قیمت های بی وجدانانه ای که توسط افراد سودجو برای دستگاه ها اعمال می شود ، خرید از نمایندگی رسمی بهترین راه است.

نمایندگی های رسمی به دلیل اینکه وارد کننده ی مستقیم هستند داکت اسپلیت را با قیمت اصلی به شما عرضه مینمایند و کارت گارانتی معتبر به همراه تمامی محصولات خود در اختیار خریداران قرار می دهند.

2- راهنمای خرید داکت اسپلیت : دومین گام انتخاب نوع و ظرفیت دستگاه داکت اسپلیت است. شما باید قبل از خرید داکت اسپلیت با نمایندگی رسمی آن تماس گرفته و درخواست اعزام نماینده به محل سکونت شما برای بازدید از نوع منزل و موقعیت تان را ثبت نمایید.

با توجه به شرایط جوی و جغرافیایی مناطق مختلف و شهر های مختلف ایران و همچنین موقعیت مکانی و قرار گیری منزل محل سکونت شما ( شامل متراژ فضا ، تعداد درب و پنجره های موجود در فضا ، تعداد اتاق های موجود و ….) باید حتما کارشناسی اولیه توسط کارشناسان شرکت نمایندگی انجام گردد تا تشخیص داده شود که چه نوع دستگاهی و چه ظرفیتی از دستگاه برای محل مورد نظر شما مناسب است و بهترین جوابگویی را دارد.

3-راهنمای خرید داکت اسپلیت : یکی دیگر از مواردی که باید به آن توجه کنید مشخصات داکت اسپلیت است. داکت اسپیلت ها از نظر نوع مصرف انرژی ، میزان تولید صدا ، نوع مبرد به کار رفته ، نوع رادیاتور ، نوع کمپرسور و گردش جریان هوا و بسیاری دیگر از ویژگی های خود با یکدیگر متفاوت هستند ، بنابراین شما باید قبل از خرید به تمامی این ویژگی ها توجه نمایید و داکت اسپلیتی با بهترین ویژگی ها و بهترین امکانات را انتخاب نمایید.

4- راهنمای خرید داکت اسپلیت : گام بعدی توجه به ضمانت نامه و خدمات پس از فروش داکت اسپلیت است. ضمانت نامه نقش بسیار مهمی در خرید هر محصول دارد زیرا داشتن ضمانت نامه به معنی کیفیت برتر محصول و پاسخگویی شرکت مربوطه در قبال دستگاه می باشد و خیال شما را از خریدتان آسوده می سازد.

لذا سعی کنید قبل از خرید حتما به ضمانت نامه و خدمات دستگاه توجه نمایید.

5 – راهنمای خرید داکت اسپلیت : و گام بعدی نصب داکت اسپلیت می باشد. داکت اسپلیت دستگاهی است که بسیار پیچیده و پر پیچ و خم می باشد و دارای فناوری مخصوص به خود است .

داکت اسپلیت حتما باید توسط نمایندگان متخصص خود نمایندگی رسمی آن نصب گردد تا بتواند به بهترین نحو و بدون مشکل نصب گردد.

باید به این نکته توجه داشت که نصب داکت اسپلیت تاثیر به سزایی در کارکرد مطلوب دستگاه دارد ، چنانچه نصب داکت اسپلیت به درستی انجام نگردد باعث بروز اختلال در کارکرد داکت اسپلیت شده و در دراز مدت باعث ایجاد ضرر های جبران ناپذیری می گردد.

به همین علت نصب توسط افراد متفرقه و غیر از تکنسین خود شرکت مربوطه به هیچ وجه توصیه نمی گردد.

نصب داکت اسپلیت

راهنمای خرید داکت اسپلیت : در جدول زیر ظرفیت های متفاوت داکت اسپلیت برای متراژ مربوطه را برای راهنمایی بیشتر در اختیار شما قرار می دهیم ، اما همانطور که گفتیم بسته به نوع منزل و شرایط وموقعیت مکانی شما ظرفیت داکت اسپلیت انتخابی میتواند متغیر باشد و لازم است محل سکونت شما حتما قبل از خرید مورد کارشناسی قرار گیرد :

ظرفیت های داکت اسپلیتمتراژ قابل پوشش
داکت اسپلیت 2 تنمتراژ قابل پوشش تا 90 متر مربع
داکت اسپلیت 2/5 تنمتراژ قابل پوشش تا 110 متر مربع
داکت اسپلیت 3 تنمتراژ قابل پوشش تا 130 متر مربع
داکت اسپلیت 3/5 تنمتراژ قابل پوشش تا 150 متر مربع
داکت اسپلیت 4 تنمتراژ قابل پوشش تا 170 متر مربع
داکت اسپلیت 5 تنمتراژ قابل پوشش تا 220 متر مربع

استفاده از داکت اسپلیت چه مزایایی دارد ؟

برای اینکه تصمیم به خرید داکت اسپلیت و یا هر سیستم تهویه مطبوع دیگر بگیرید لازم است درک درستی از مزایا و معایب آن داشته باشید تا بهترین انتخاب را در این زمینه داشته باشید:

در زیر به شرح برخی از مزایای داکت اسپلیت می پردازیم :

1-داکت اسپلیت ها قابلیت اتصال به موتور خانه ساختمان را دارند و می توانند در زمستان گرمایش منزل را تامین نمایند و دیگر نیازی به خرید سیستم های گرمایشی گران قیمت ندارید.

2- هزینه ی خرید داکت اسپلیت بسیار کمتر از سایر سیستم های گرمایشی و تهویه مطبوع مانند مینی چیلر ها وکویل های حرارتی و …. برای منزل می باشد که از لحاظ اقتصادی بسیار مقرون به صرفه است.

3- داکت اسپلیت ها به دلیل استفاده از گاز در تولید گرمایش ، مصرف انرژی کمتری نسبت به سیستم های گرمایشی دیگر دارند.

4- به دلیل کانال کشی که سیستم های داکت اسپلیت دارند قادر به خنک سازی کل فضای منزل شما هستند.

5 – داکت اسپلیت قدرت بسیار بالایی دارد و می تواند به اندازه ی 4 عدد کولر گازی برای منزل شما مفید باشد ، با خرید داکت اسپلیت نیازی به خرید کولر گازی های متعدد برای بخش های مختلف منزل خود نیازی ندارید و تنها با یک دستگاه می توانید کل منزل خود را تهویه نمایید.

چه مارکی از داکت اسپلیت بهترین کیفیت و امکانات را دارد؟

داکت اسپلیت بوش معروف ترین و با کیفیت ترین برند جهانی می باشد که امکانات و ویژگی های بسیار زیادی دارد و بر پایه ی تکنولوژی و فناوری های جدید روز تولید می گردد.

برخی از ویژگی ها و امکانات داکت اسپلیت بوش به شرح زیر است:

1- دارای کاهش مصرف انرژی به میزان 65%

با توجه به مجهز بودن داکت اسپلیت بوش به تکنولوژی اینورتر ، قادر به کاهش مصرف انرژی تا 65% می باشد که با داشتن این مزیت صرفه جویی بسیار زیادی در صورت حساب های ماهیانه ی خود نموده اید.

2- دارای بهترین گرید مصرف انرژی (++A)

سیستم هایی که در رده ی انرژی A قرار دارند در رده ی بهترین هستند و مقرون به صرفه ترین دستگاه ها قرار می گیرند .

3- مجهز به حالت سرمایش و گرمایش اتومات

داکت اسپلیت بوش با توجه به قدرت تشخیصی که دارد قادر است میزان دمای مناسب برای محیط شما را تخشخیص داده و به منظور رسیدن به دمای مطلوب ، حالت سرمایش و گرمایش خود را به طور اتوماتیک تغییر دهد.

4- مجهز به کمپرسور اسکرال

کمپرسور های اسکرال ساخت شرکت کوپلند هستند که امروزه جزو بهترین و با کیفیت ترین کمپرسور های شناخته شده قرار دارند که عمر دستگاه را به اندازه ی بسیار بالا افزایش می دهند و بالا ترین قدرت را به دستگاه می بخشند . در ساخت داکت اسپلیت بوش از این نوع کمپرسور استفاده می گردد.

5- مجهز به رادیاتور طلایی

رادیاتور طلایی بهترین نوع رادیاتور می باشد که با توجه به پوشش طلایی که دارد کاملا ضد زنگ می باشد و راندمان بسیار بالایی دارد.

6 – فوق العاده کم صدا

اکثر داکت اسپلیت ها با صداهایی بیسار زیاد و آزار دهنده همراه هستند ، اما شرکت بوش توانسته با استفاده از دانش خود ، این صدا را به حد اقل برساند. در ساخت داکت اسپلیت بوش از قوی ترین عایق ها استفاده شده است که کمترین صدا را تولید می نمایند.

7- مجهز به حالت خواب

داکت اسپلیت بوش در هنگام خواب دمای خود را با دمای بدن انسان هماهنگ می نماید تا خواب آسوده ای را تجربه نماید و بدن او در بهترین دما قرار بگیرد.

8 – مجهز به حالت سرمایش سریع

داکت اسپلیت بوش این قابلیت را دارد که در سریع ترین زمان شما را به حداکثر خنک سازی برساند. پس دیگر در روزهای گرم تابستان نگران گرمی هوا و دیر خنک شدن منزلتان نباشید.

9- دارای حالت تنظیم هفتگی

شما می توانید داکت اسپلیت را طوری تنظیم نمایید تا زمانی که منزل نیستید قبل از آمدن شما به صورت خودکار روشن شود و تا رسیدن شما دمای منزل را به حد مطلوب برساند ، تا زمانی که به منزل رسیدید از هوایی مطلوب لذت ببرید.

10- دارای بهترین نوع مبرد (R410)

مبرد R410 با توجه به دمای جوشش بالایی که دارد دارای بهترین راندمان می باشد و همچنین بهترین سازگاری را با محیط زیست و پیرامون خود دارد و در حال حاضر بهترین نوع مبرد در جهان می باشد.

11- مجهز به بهترین فیلتر های تصفیه :

داکت اسپلیت بوش مجهز به انواع فیلتر های تصفیه می باشد که قادر به تصفیه هوا به صورت کاملا حرفه ای می باشد ، به طوری که حتی کوچکترین گرد و غباری وارد منزل شما نمی گردد . و می توانید از از هوایی کاملا سالم و بدون بو لذت ببرید.

12- مجهز به سیستم عیب یابی هوشمند :

داکت اسپلیت بوش مجهز به سیستم عیب یابی می باشد که هرگونه عیب موجود در دستگاه را شناسایی کرده و به کاربر اعلام می نماید.

راهنمای خرید داکت اسپلیت

نگهداری و مراقبت از داکت اسپلیت :

برای نگهداری ومراقبت از داکت اسپلیت لازم است بصورت دوره ای 3 ماهه و 6 ماه سرویس گردد که در زیر به برخی از این موارد اشاره می کنیم:

کلیه اقدامات بالا باید با مشورت کارشناسان شرکت نمایندگی انجام گردد و دستورات و توصیه های آن ها مبنی بر مدت زمان انجام هریک از امور فوق رعایت گردد تا بهترین نتیجه به دست آید.

همچنین دستگاه داکت اسپلیت بوش شما باید بصورت مرتب توسط نمایندگان شرکت نمایندگی مورد بررسی و چکاب قرار گیرد تا در صورت وجود هر گونه عیب در دستگاه و یا خرابی و ساییدگی هر یک از قطعات نسبت به تعویض آن ها اقدام نمایند تا از گسترش مشکل جلوگیری گردد.

سرویس های داکت اسپلیت باید بصورت شش ماهه و سالانه توسط نمایندگان شرکت انجام گردد تا دستگاه بهترین کارکرد را داشته باشد.

راهنمای خرید داکت اسپلیت

مشاوره تخصصی برای خرید داکت اسپلیت بوش :

ایران داکت اسپلیت تنها نمایندگی رسمی داکت اسپلیت بوش در ایران می باشد که شما می توانید برای خرید داکت اسپلیت مورد نیاز خود با کارشناسان متخصص بخش فروش در تماس باشید و به صورت رایگان بهترین مشاوره را برای خرید داکت اسپلیت مورد نیاز خود دریافت نمایید و درخواست بازدید اولیه خود را ثبت نمایید تا بررسی های اولیه از محل سکونت شما انجام گردد تا بهترین ظرفیت از داکت اسپلیت متناسب با نیازتان را به شما پیشنهاد دهند.

راهنمای خرید داکت اسپلیت

4 1 vote
امتیازدهی به مقاله

نظرات کاربران

عضویت
اطلاع از
guest
6 نظرات
قدیمی ترین
جدیدترین بیشتری امتیاز
Inline Feedbacks
View all comments
محمد
محمد
4 سال ها پیش

بسیارر بسیاررر عالی کارتون حرف نداره

مدیریت
مدیریت
Reply to  محمد
4 سال ها پیش

با سلام و عرض ادب
از حسن نیت شما به شرکت هوای پاک ایران نهایت سپاس گذاری رو دارا هستیم امید است در راستای ارتقای هرچه بیشتر سطح کیفی خدمات و ارایه بهترین کیفیت در خدمت شما باشیم .
با احترام
روابط عمومی شرکت هوای پاک ایران

ناصر
ناصر
4 سال ها پیش

مطالبتون خیلی آموزنده و کاربردیه مرسی از خدمت رسانی بی نظیرتون

مدیریت
مدیریت
Reply to  ناصر
4 سال ها پیش

با سلام و عرض ادب
از حسن نیت شما به شرکت هوای پاک ایران نهایت سپاس گذاری رو دارا هستیم امید است در راستای ارتقای هرچه بیشتر سطح کیفی خدمات و ارایه بهترین کیفیت در خدمت شما باشیم .
با احترام
روابط عمومی شرکت هوای پاک ایران

قاسم
قاسم
4 سال ها پیش

سلام خسته باشید من از سایتتون چند بار خرید کردم و هر با بیشتر ازقبل به من این اطمینان رو دادین که چه حسن انتخابی داشتم

مدیریت
مدیریت
Reply to  قاسم
4 سال ها پیش

با سلام و عرض ادب
از حسن نیت شما به شرکت هوای پاک ایران نهایت سپاس گذاری رو دارا هستیم امید است در راستای ارتقای هرچه بیشتر سطح کیفی خدمات و ارایه بهترین کیفیت در خدمت شما باشیم .
با احترام
روابط عمومی شرکت هوای پاک ایران

ایران داکت اسپلیت

چند خط درباره ایران داکت اسپلیت

گروه تجاری بازرگانی هوای پاک ایران با تلاش مستمر و بهره گیری از مدیریت و نیرو های متخصص و کارآمد در حوزه واردات و معرفی محصولات خانگی با یکی از برترین برند های جهان در بیش از یک دهه پایه ریزی شده است . این مجموعه در جهت نیل به اهداف و جذب مخاطبان ویژه حضور فعال خود را در بازار در سالهای اخیر گسترش و برای کسب رضایت مشتران و کلیه طرفهای ذینفع رسالت حفظ حقوق مصرف کننده و صاحبان سرمایه در صنعت ساختمان را در سرلوحه دستورالعمل های مدیران و کارمندان خود در بخش های فروش و خدمات پس از فروش قرار داده است .

امروزه سیستم های تهویه بیشترین تقاضا در بازار محصولات خانگی را به خود اختصاص داده است و سیستم های تهویه هوای بوش ترکیبی مدرن از عناصر کلاسیک مبتنی بر طرحهای بسیار دقیق و کارآمد ، طراحی متفاوت و تکنولوژی برتر در سال ۲۰۱۶ سرفصل بی مانندی را در صنعت سیستم های تهویه رقم خواهد زد و نوید بخش خانه های لوکس با هوای کاملا تمیز و استرلیزه و پایدار خواهد بود .

گواهی امنیتی کومودو
درگاه پرداخت ملت

تمامی كالاها و خدمات اين فروشگاه، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه ( نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت، معدن و تجارت و نماد ساماندهی پایگاه های اینترنتی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ) می باشند و فعاليت های اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوری اسلامی ايران است.

6
0
Would love your thoughts, please comment.x