کارشناس فروش
09125332528
09128759205
کارشناس فروش
09120261721
09120261722
خدمات و گارانتی
09128759205
بخش فروش
021-28427725

داکت اسپلیت بوش 30000 سفارش لهستان 2020

داکت اسپلیت بوش 30000 مونتاژ لهستان 2020 : داکت اسپلیت بوش یکی از انواع سیستم های تهویه مطبوع بوش می باشد که هم اکنون در بین رایج ترین سیستم های تهویه قرار دارد و به دلیل مزایای فراوان و خرج پایینی که دارد مورد توجه عموم مردم و استفاده کنندگان قرار گرفته است. از مهم ترین ویژگی های داکت اسپلیت بوش این است که قادر است کل فضا و قسمت های مختلف منزل را به صورت یک نواخت و یک جا تهویه و خنک سازی نماید و دیگر ویژگی نیز گرم نمودن تمامی قسمت های منزل در فصل های سرد سال با کم ترین هزینه و صرف کم ترین انرژی می باشد.

داکت اسپلیت بوش از چه قسمت هایی تشکیل شده است؟

داکت اسپلیت بوش از دو قسمت اصلی بنام کندانسور و هواساز تشکیل شده است. کندانسور که قسمت بیرونی دستگاه محسوب می گردد در بیرون از ساختمان نصب می گردد و هواساز که قسمت داخلی دستگاه محسوب می گردد هوای تازه و خنک را از طریق کانال کشی هایی که در سقف کاذب یا دیوار ها ایجاد می گردد به سراسر بخش های مختلف منزل هدایت می کند.

قابل ذکر است که قسمت کندانسور و قسمت هواساز توسط اتصالات مسی به یکدیگر متصل و مرتبط می شوند.

داکت اسپلیت بوش 30000 مونتاژ لهستان 2020

انواع داکت اسپلیت بوش :

به طور کلی داکت اسپلیت بوش به دو نوع اینورتر و فاقد اینورتر تقسیم می گردد. داکت اسپلیت بوش 30000 مونتاژ لهستان 2020 از نوع اینورتر می باشد که علاوه بر برد فرمان دارای برد دیگری نیز به نام برد اینورتر می باشد.

داکت اسپلیت بوش اینورتر فعالیتی متغیر دارد و در درجه دماهای مختلف بسته به نیاز دمایی محیط می تواند دور موتور خود را کاهش و یا افزایش دهد تا بتواند به درجه دمای دلخواه و مطلوب برسد. در واقع داکت اسپلیت بوش در ابتدا با آمپر پایینی استارت می گردد که در واقع دور کم می باشد ، سپس به تدریج دور موتور خود را افزایش می دهد تا محیط را به درجه دمای مورد نیاز برساند و بعد از رساندن محیط به درجه دمای مورد نیاز ، مجددا دور موتور خود را کاهش می دهد. در این نوع داکت اسپلیت روند کاهش و افزایش دور موتور برای ثابت و مطلوب نگه داشتن دمای محیط ادامه می یابد. و به همین دلیل میزان آمپر برق مصرفی دستگاه کاهش می یابد و موجب کاهش مصرف انرژی می گردد.

داکت اسپلیت بوش اینورتر دارای قدرت فوق العاده بالا در خنک سازی و گرم سازی محیط می باشد که قادر است تمامی قسمت های مختلف فضا را به صورت یک نواخت تهویه نماید.

داکت اسپلیت بوش 30000 مونتاژ لهستان 2020 جدید ترین سری و مدل داکت اسپلیت بوش در سال جاری می باشد که توسط شرکت بزرگ بوش طراحی و تولید شده است. این داکت اسپلیت طبق جدید ترین فناوری و تکنولوژی ها طراحی شده است که باعث شده است دستگاه دارای تکمیل ترین ساخت باشد. کم ترین میزان مصرف انرژی مربوط به این نوع داکت اسپلیت می باشد که دارای 67 درصد کاهش مصرف انرژی می باشد. این میزان کاهش مصرف انرژی در بین انواع دیگر داکت اسپلیت ها بی سابقه می باشد و داکت اسپلیت بوش 30000 مونتاژ لهستان 2020 تا کنون تنها داکت اسپلیتی است که قادر به 67 درصد کاهش مصرف انرژی و صرفه جویی در برق می باشد.

کاهش مصرفی انرژی

مزایای اینورتر در داکت اسپلیت بوش :

فناوری اینورتر علاوه بر مزیت کاهش مصرف انرژی که دارد ، دارای مزایای دیگری نیز می باشد که خرید این نوع از داکت اسپلیت را بسیار مطلوب تر و به صرفه تر نسبت به نوع فاقد اینورتر نموده است.

1- داکت اسپلیت بوش اینورتر قدرت و توان فوق العاده بالاتری نسبت به نوع فاقد اینورتر دارد ، به طوری که در سریع ترین زمان قادر است حتی در گرم ترین و سخت ترین شرایط آب و هوایی نیز بهترین و مطلوب ترین نتیجه و بازدهی را داشته باشد.

2- داکت اسپلیت بوش اینورتر به دلیل مجهز بودن به سیستم اینورتر و متغیر بودن دور موتور دستگاه ، میزان صدای کم تری را نسبت به نوع فاقد اینورتر تولید و ایجاد می نماید. البته قابل ذکر است که در داکت اسپلیت بوش 30000 مونتاژ لهستان 2020 این میزان صدا به حداقل میزان ممکن رسیده است و با تاکید می توان گفت که این نوع داکت اسپلیت دارای کم ترین میزان سطح تولید صدا نسبت به دیگر داکت اسپلیت ها می باشد.

3- زمانی که داکت اسپلیت مجهز به سیستم اینورتر باشد دور موتور دستگاه به صورت دور متغیر می باشد و از روشن و خاموش شدن مداوم و پی در پی دستگاه جلوگیری می گردد ، به همین دلیل از ساییدگی و خوردگی قطعات در زمان روشن و خاموش شدن جلوگیری می گردد. پس در این صورت قطعات دستگاه دچار خرابی زودرس نمی گردند و طول عمر دستگاه به صورت بسیار چشمگیری افزایش می یابد.

داکت اسپلیت بوش 30000 مونتاژ لهستان 2020

مزایای داکت اسپلیت بوش نسبت به انواع دیگر سیستم های تهویه مطبوع چیست:

1- راندمان بالا :

داکت اسپلیت بوش 30000 مونتاژ لهستان 2020 با صرف کم ترین میزان مصرف انرژی دارای بیش ترین راندمان و بازدهی می باشد. این نوع داکت اسپلیت در هر دو حالت سرمایش و گرمایش یا قدرت و سرعت فوق العاده بالایی فعالیت می نماید و بالا ترین راندمان را ایجاد می کند.

2- استقلال در فعالیت :

داکت اسپلیت بوش بر خلاف برخی دیگر از سیستم های تهویه مطبوع که به صورت مشترک برای تمامی واحد های یک آپارتمان استفاده می گردند ، دارای استقلال در فعالیت می باشد. و این بدان معناست که داکت اسپلیت به صورت مستقل و برای واحد به خصوصی مورد استفاده قرار می گیرد و هر خریدار می تواند داکت اسپلیت مستقلی را برای واحد خود خریداری کرده و استفاده نماید. تنظیمات درجه دما و رطوبت دستگاه در هنگام کارکرد کاملا مطابق با نیاز دمایی محیط و مطابق با سلیقه استفاده کننده می باشد.

3- کاهش لوله کشی :

داکت اسپلیت بوش دارای کانال کشی هایی می باشد که در هنگام نصب در سقف کاذب و یا دیوار ها ایجاد می گردد و جریان هوای مورد نیاز از طریق این کانال کشی ها به سراسر قسمت های مختلف منزل هدایت می گردد. در داکت اسپلیت بوش به دلیل کانال کشی هایی که وجود دارد میزان لوله کشی کاهش می یابد و در مصرف لوله صرفه جویی می گردد.

4- قیمت مناسب :

همان طور که اشاره کردیم داکت اسپلیت بوش یکی از انواع سیستم های تهویه مطبوع می باشد که قادر به خنک سازی و تهویه ی تمامی قسمت های مختلف منزل شما می باشد و این کار را با صرف کم ترین میزان مصرف انرژی برای شما انجام خواهد داد.

برای مثال اگر شما بخواهید برای خنک سازی منزل خود از کولر گازی دیواری یا اسپلیت استفاده نمایید مجبور خواهید بود که برای هر یک از قسمت های مختلف منزل خود دستگاه جداگانه ای را خریداری نمایید زیرا هر دستگاه کولر گازی دیواری تنها قادر به خنک سازی یک قسمت از منزل شما می باشد و برای خنک سازی تمامی بخش های منزل خود مجبور به خرید چندین دستگاه کولر گازی دیواری خواهید بود که این می تواند هم در پرداخت هزینه ی اولیه خرید دستگاه ها و هم در میزان مصرف انرژی برای شما بسیار هزینه ساز باشد.

در صورت انتخاب سیستم تهویه مطبوع داکت اسپلیت ، شما با خرید تنها یک دستگاه داکت اسپلیت می توانید تمامی قسمت های منزل خود را خنک نمایید و هزینه ی اولیه ی کم تر و هزینه صورت حساب مصرف انرژی کم تری را پراخت نمایید که این از لحاظ اقتصادی به نفع شماست.

5- حالت گرمایش :

داکت اسپلیت بوش علاوه بر حالت سرمایش دارای حالت گرمایش نیز می باشد و که در فصول سرد سال می تواند مورد استفاده قرار گیرد. همه ما شاهد این بوده ایم که در فصل زمستان با دردسر تهیه سیستم های گرمایشی مواجه بوده ایم که علاوه بر هزینه اولیه خرید و هزینه مصرف انرژی زیاد با درد سر های خاص خود نیز همراه بوده اند. داکت اسپلیت بوش 30000 مونتاژ لهستان 2020 دارای حالت گرمایش پر قدرت برای استفاده در فصل زمستان می باشد. شما می توانید با سرد شدن هوا و نیاز به گرمایش در منزل خود ، حالت دستگاه خود را از حالت سرمایش به حالت گرمایش تغییر دهید و به این ترتیب از طریق کانال کشی های داکت اسپلیت از هوای گرم در سراسر قسمت های منزل خود بهره مند گردید. در واقع شما با خرید داکت اسپلیت بوش توانسته اید هم از سیستم گرمایشی و هم از سیستم گرمایشی برخورد دار گردید در صورتی که تنها یک هزینه ی اولیه پرداخت نموده اید.

در این صورت شما علاوه بر صرفه جویی در هزینه ی اولیه خرید دستگاه ، در میزان مصرف انرژی نیز صرفه جویی می نمایید. داکت اسپلیت بوش دارای مصرف انرژی بسیار پایینی می باشد و استفاده از آن بسیار اقتصادی و مقرون به صرفه می باشد.

از همه مهم تر گرمایش یک دست و یک نواختی است که در سراسر منزل برای شما ایجاد می نماید.

6- عدم آسیب به دکوراسیون منزل :

با توجه به اینکه کانال کشی های داکت اسپلیت در داخل دیوار یا سقف کاذب تعبیه می گردد و ظاهری پوشیده و پنهان دارد هیچ آسیبی به دکوراسیون و وضعیت دیوار های شما وارد نمی سازد و زیبایی و ظاهر منزل شما را بر هم نخواهد زد. در صورتی که در انواع دیگری از سیستم های تهویه مطبوع همانند کولر گازی دیواری ، پنل داخلی دستگاه بر روی دیوار نصب می گردد و علاوه بر جاگیر بودن بر روی دیوار ، ظاهری آشکار و چشمگیر دارد که شاید باب تبع و سلیقه ی بسیاری از اشخاص نباشد.

داکت اسپلیت بوش از طریق کانال کشی های مخصوص بر سراسر اتاق ها و قسمت های مختلف منزل شما تسلط خواهد داشت و بدون اینکه هیچ ردی بر روی دیوار های شما باقی بگذارد یا دکوراسیون داخلی شما را بر هم بزند ، هوای تازه و خنک را در سراسر این بخش ها توزیع خواهد نمود.

7- تامین اکسیژن کافی :

یکی از قابلیت های ویژه ی داکت اسپلیت بوش این است که قادر به تامین اکسیژن کافی و مورد نیاز در داخل منزل شما می باشد. در هر منزل مسکونی نیاز به اکسیژه کافی وجود دارد که در صورت عدم کفایت این اکسیژن ، میزان اکسیژن لازم توسط داکت اسپلیت بوش از هوای بیرون گرفته شده و بعد از انجام برخی عملیات لازم به داخل منزل هدایت می گردد.

8- امکان تعیین محل ورودی هوا :

با توجه به این که در داکت اسپلیت بوش انتقال هوا به داخل منزل از طریق کانال کشی و دریچه های مخصوص صورت می گیرد ، در استفاده از داکت اسپلیت این امکان وجود دارد که بنا به نیاز خود این دریچه ها را در هر نقطه از دیوار یا سقف و با هر ارتفاعی که مد نظر و مورد نیازتان باشد ایجاد نمایید. بنابراین شما می توانید جریان هوا را در هر نقطه و ارتفاعی که مورد نیاز تان باشد به داخل منزل خود هدایت نمایید و از دمای مطلوب لذت ببرید.

داکت اسپلیت بوش 30000 مونتاژ لهستان 2020

داکت اسپلیت بوش 30000 مونتاژ لهستان 2020 چه امکانات و ویژگی هایی دارد ؟

کمپرسور یا موتور داکت اسپلیت بوش :

داکت اسپلیت بوش 30000 مونتاژ لهستان 2020 دارای قوی ترین موتور و از نوع دی سی اینورتر می باشد ، این موتور که به نام کمپرسور اسکرال معروف است برترین و معروف ترین کمپرسور در جهان به شمار می آید. کمپرسور یا موتور هر دستگاه مهم ترین و اساسی ترین جزء آن می باشد و تاثیر مستقیمی بر نحوه کارکرد آن دستگاه دارد. خوشبختانه کمپرسور داکت اسپلیت بوش از نوع بهترین کمپرسور می باشد که قادر است در دماهای زیر -15 درجه سانتی گراد و بالای +65 درجه سانتی گراد نیز به فعالیت خود ادامه دهد بدون این که کوچک ترین تغییری در روند فعالیت عادی آن صورت گیرد و یا از کیفیت کارکرد آن کاسته شود. لازم به ذکر است که این کمپرسور دارای سیستم یخ زدایی می باشد و مقاومت بسیار بالایی را در برابر شرایط سخت آب و هوایی دارد.

میزان صدای داکت اسپلیت بوش :

داکت اسپلیت بوش 30000 مونتاژ لهستان 2020 دارای کم ترین میزان صدا می باشد به صورتی که در مقایسه با سایر داکت اسپلیت این نوع داکت اسپلیت بی صدا محسوب می گردد. میزان صدای این داکت اسپلیت با وجود ظرفیت بالای دستگاه تنها 50 دسی بل می باشد.

کنترل مرکزی داکت اسپلیت بوش :

داکت اسپلیت بوش از سیستم های تهویه مطبوع بسیار پیچیده و قدرت مند می باشد که امکانات و تنظیمات متعددی دارد ، بنابراین لازم است که توسط یک سیستم کنترل مرکزی کنترل و مدیریت گردد. داکت اسپلیت بوش دارای سیستمی هوشمند بنام سیستم کنترل مرکزی یا کنترلر می باشد که بر روی دیوار نصب می گردد. کاربر می تواند از طریق این کنترلر میزان درجه دما و رطوبت لازم برای هر یک از بخش های مختلف منزل را تنظیم نماید تا بتواند شرایط دمایی مورد نیاز و مطلوب را ایجاد نماید. هم چنین داکت اسپلیت بوش دارای امکانات و برنامه های زیادی می باشد که کاربر حسب نیاز خود و ساکنین منزل می تواند هر یک از این برنامه ها را از طریق سیستم کنترلر بر روی داکت اسپلیت خود تنظیم و به مرحله ی اجرا در آورد.

سیستم کنترل مرکزی داکت اسپلیت بوش دارای کاربری بسیار آسان و فوق العاده هوشمند می باشد که به راحتی می توان با آن کار کرد و تنظیمات مورد نیاز را بر روی آن اعمال نمود.

سازگاری با محیط زیست :

داکت اسپلیت بوش 30000 مونتاژ لهستان 2020 دارای مبرد R410 می باشد که مبردی بسیار بی ضرر و کاملا سازگار و متناسب با محیط زیست می باشد. این مبرد علاوه بر بی ضرر بودن دارای مزایای دیگری نیز می باشد. افزایش راندمان دستگاه از جمله مزایای این مبرد می باشد که به دلیل دمای جوشش خاصی که دارد قادر از راندمان و رسایی دستگاه را افزایش دهد.

فیلتر های تصفیه ی هوا :

داکت اسپیلیت بوش دارای فیلتر های متعددی برای تصفیه ی هوا می باشد که قادر است هوای بیرون را قبل از ورود به منزل به طور کامل و حرفه ای تصفیه نماید و هوایی پاکیزه و کاملا صاف و سالم را در اختیار ساکنین منزل قرار دهد. این موضوع برای سلامت افراد و جلوگیری از بروز بیماری های تنفسی نیز بسیار موثر خواهد بود. بنابراین با خرید داکت اسپلیت بوش 30000 مونتاژ لهستان 2020 می توانید از هوای کاملا سالم و پاک در منزل خود بهره مند گردید.

خروجی و ورودی هوا :

داکت اسپلیت بوش دارای دریچه های مخصوصی برای خروج و ورود هوا به داخل بخش های مختلف منزل می باشد. جریان هوای کهنه و گرم داخل منزل از بخش خروجی به بیرون از منزل هدایت می گردد و جریان هوای تازه و تصفیه شده از طریق بخش ورودی به داخل منزل راه می یابد. این دریچه ها جدا از م هستند و جریان هوای داخلی و خارجی کاملا جدا از یکدیگر جریان می یابند ، این نوع تهویه بهترین نوع تهویه منزل می باشد.

حالت سرمایش سریع :

داکت اسپلیت بوش 30000 مونتاژ لهستان 2020 دارای حالتی به نام حالت سرمایش سریع می باشد که در مواقع ضروری می توان از آن استفاده کرد. بعضی از مواقع در شرایطی هستیم که نیاز به خنک سازی سریع منزل خود داریم و یا تازه از راه رسیده و قصد داریم داریم در سریع ترین زمان دمای منزل خود را به دمایی مطلوب برسانیم. در چنین مواقعی با فعال نمودن برنامه ی حالت سرمایش سریع بر روی سیستم کنترل مرکزی دستگاه می توانیم این برنامه را فعال نموده و در مدت زمانی بسیار کوتاه دمای مطلوب و مورد نیاز خود را در منزل ایجاد نماییم.

حالت اتومات روشن و خاموش :

داکت اسپلیت بوش بسیار هوشمند و دارای قابلیت تشخیص اتومات می باشد. بنابراین در زمان قطعی برق یا مواقعی که به هر دلیلی داکت اسپلیت خاموش می گردد، به محض وصل شدن برق سیستم داکت اسپلیت این موضوع را به صورت اتومات تشخیص داده و مجددا روشن می گردد. قابل ذکر است که در زمان روشن شدن طبق برنامه ریزی که به دستگاه داده شده است اقدام به فعالیت مجدد می نماید و به روند خود ادامه می دهد.

ضمانت نامه داکت اسپلیت بوش 30000 مونتاژ لهستان 2020 :

داکت اسپلیت بوش 30000 مونتاژ لهستان 2020 دارای ضمانت نامه معتبر و بسیار قوی از شرکت هوای پاک ایران می باشد . داکت اسپلیت بوش دارای 5 سال ضمانت نامه تعویض و بدون قید و شرط می باشد که در صورت وجود هر مشکلی در دستگاه ، دستگاه تا 5 سال قابل تعویض خواهد بود.

به علاوه این ضمانت نامه شامل 10 سال خدمات پس از فروش نیز می باشد. تمامی تعمیرات و خدمات مورد نیاز دستگاه در طی این 10 سال بر عهده ی شرکت هوای پاک ایران می باشد و تمامی این خدمات و تعمیرات بر عهده ی نمایندگان و متخصصان این شرکت می باشد و با تخصص ویژه و تجربه ای که در زمینه ی سیستم های تهویه مطبوع بوش دارند این خدمات را به خریداران ارائه خواهند داد.

داکت اسپلیت بوش قبل از خرید و نصب نیاز به کارشناسی اولیه از محل دارد که باید حتما توسط کارشناس مربوطه انجام گردد ، این کارشناسی برای انتخاب ظرفیت مورد نیاز داکت اسپلیت و متناسب با محل انجام می گردد. این کارشناسی نیز توسط کارشناسان شرکت هوای پاک و به صورت رایگان در اختیار خریداران قرار خواهد گرفت.

نصب داکت اسپلیت بوش نیز توسط کارشناسان این شرکت و به صورت کاملا حرفه ای انجام خواهد شد.

در واقع شرکت هوای پاک نمایندگی رسمی شرکت بوش ، تمامی خریداران سیستم های تهویه مطبوع بوش را از ابتدای خرید تا انتهای راه پشتیبانی و ساپورت خواهد کرد و تمامی خدمات مورد نیاز و قطعات لازم را در اختیار خریداران قرار خواهد داد.

ضمانت نامه شرکت هوای پاک ایران

نمایندگی داکت اسپلیت بوش :

شرکت بوش دارای نمایندگی رسمی و خدمات گارانتی در داخل ایران می باشد. شرکت هوای پاک نمایندگی رسمی شرکت بوش می باشد که تمامی سیستم های تهویه مطبوع بوش را وارد ایران نموده و با قیمت نمایندگی در اختیار مشتریان قرار خواهد داد. قیمت بسیار مناسب و ضمانت نامه معتبر از جمله مزیت های بازر خرید از نمایندگی رسمی شرکت بوش می باشد. تمامی این محصولات با ضمانت نامه رسمی شرکت هوای پاک به فروش خواهند رسید و خدمات لازم طبق کارت گارانتی به مشتریان ارائه می گردد.

جهت خرید داکت اسپلیت بوش و نیاز به مشاوره و راهنمایی بیش تر می توانید با شرکت هوای پاک تماس حاصل نموده و با مشاوران متخصص این شرکت در ارتباط باشید و راهنمایی های لازم را در خصوص خرید سیستم مورد نیاز و متناسب با محل مسکونی خود دریافت نمایید.

0 0 votes
امتیازدهی به مقاله

نظرات کاربران

عضویت
اطلاع از
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
ایران داکت اسپلیت

چند خط درباره ایران داکت اسپلیت

گروه تجاری بازرگانی هوای پاک ایران با تلاش مستمر و بهره گیری از مدیریت و نیرو های متخصص و کارآمد در حوزه واردات و معرفی محصولات خانگی با یکی از برترین برند های جهان در بیش از یک دهه پایه ریزی شده است . این مجموعه در جهت نیل به اهداف و جذب مخاطبان ویژه حضور فعال خود را در بازار در سالهای اخیر گسترش و برای کسب رضایت مشتران و کلیه طرفهای ذینفع رسالت حفظ حقوق مصرف کننده و صاحبان سرمایه در صنعت ساختمان را در سرلوحه دستورالعمل های مدیران و کارمندان خود در بخش های فروش و خدمات پس از فروش قرار داده است .

امروزه سیستم های تهویه بیشترین تقاضا در بازار محصولات خانگی را به خود اختصاص داده است و سیستم های تهویه هوای بوش ترکیبی مدرن از عناصر کلاسیک مبتنی بر طرحهای بسیار دقیق و کارآمد ، طراحی متفاوت و تکنولوژی برتر در سال ۲۰۱۶ سرفصل بی مانندی را در صنعت سیستم های تهویه رقم خواهد زد و نوید بخش خانه های لوکس با هوای کاملا تمیز و استرلیزه و پایدار خواهد بود .

گواهی امنیتی کومودو
درگاه پرداخت ملت

تمامی كالاها و خدمات اين فروشگاه، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه ( نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت، معدن و تجارت و نماد ساماندهی پایگاه های اینترنتی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ) می باشند و فعاليت های اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوری اسلامی ايران است.

0
Would love your thoughts, please comment.x