کارشناس فروش
09125332528
09128759205
کارشناس فروش
09120261721
09120261722
خدمات و گارانتی
09128759205
بخش فروش
021-28427725

داکت اسپلیت اینورتر 36000 بوش

داکت اسپلیت اینورتر بوش 36000 ، داکت اسپلیت اینورتر بوش یا همان کولر گازی کانالی بوش تحولی نودر سیستمهای تهویه مطبوع و سیستم های سرمایشی و گرمایشی بوش است که مزایا ان از معایب ان بیشتر است از این رو اشتیاق و علاقه خریداران به استفاده از بیشتر ان فراوان تر کرده است . در این قسمت به مزایا و معایب اصلی داکت اسپلیت اینورتر بوش خواهیم پرداخت .

داکت اسپلیت اینورتر 36000 بوش

داکت اسپلیت اینورتر چیست ؟

همه سیستم های سرمایش و گرمایش و تهویه مطبوع به طور کلی از نظر مصرف انرژی به دو دسته ثابت و متغیر یا همان داکت اسپلیت اینورتر یا داکت اسپلیت معمولی تقسیم بندی میشوند . داکت اسپلیت بوش معمولی که داردای یک سیستم ثابت هستند از یک مقدار ثابت مصرف و امپر استفاده میکننند و روی یک شدت مصرف بالا میتواند به فعالیت خود ادامه دهد ازاین رو این سیستم ها مصرف بسیار بالایی دارند و نتیجتا اصلا مقروم به صرفه نیستند .

داکت اسپلیت اینورتر بوش

اینورتر در مفهموم کلی به معنای مبدل است که قادر است یک سیستم را از یک حالت به حالت دیگر تبدیل نماید و تعیرف ان در ساختار کولر گازی یا داکت اسپلیت تغیر برق از حالت a/c به حالت D/C میباشد . سیستم اینورتر یا همان مبدل قادر میباشد سیستم ثابت کولر گازی یا داکت اسپلیت بوش شما را به حالت دور متغیر که توسط سنسور های انتقال دما که غالبا با فرکانس با ساختار خود در ارتباط دارند تغییر حالت میدهند . این نوع سیستم ها که کاملا بروز شده تر هستند و از نظر کیفیت قطعات و قدرت و همچنین مصرف بسیار پایین تری نسبت به داکت اسپلیت معمولی دارند و به طور یک قاعده کلی میتوان گفت داکت اسپلیت اینورتر بوش از نظر مصرف انرژی بسیار قابل ملاحضه تر نسبت به سیستم های داکت اسپلیت کانالی معمولی دارند وهمین امر اشتیاق خریداران را به خرید ان بیشتر کرده است .

در سبیستم های داکت اسپلیت اینورتر بوش کمپروسور با شدت امپر بسییار پایین که معمولا با 1.5 امپر شروع به حرکت مینماید تا به اوج نهایی ظرفیت خود برسد . این امر تا زمانی ادامه می یابد که محیط شما نیاز به خنک کنندگی داشته باشد اتفاق خواهد افتاد و به محض غالب شدن سرمایش بر گرمایش محیط شما ” توسط سنسورهای انتقال اطلاعات دما فرمان کاهش دور کمپروسور که با فرکانس انجام میپذیرد اتفاق خواهد افتاد که در این صورت کمپروسور داکت اسپلیت اینورتر سیر نزولی برای کاهش فعالیت را در پیش میگیرد ” در این وضعیت کمپروسور داکت اسپلیت اینورتر بوش تا دور ظرفیت 2000 پایین خواهد امد و منتظر ان خواهد بود که مجددا دمای محیط بالا برود و مجددا سیر سعودی دستگاه ادامه یابد .

نکته حایز اهمیت این است که در سیستم های داکت اسپلیت اینورتر بوش بر عکس سیستم های فاقد اینورتر دستگاه شما به هیچ عنوان از سیکل استارت زدن های پی در پی کمپروسور جلوگیری خواهد کرد و همین امر سبب میشود که مصرف انرژی داکت اسپلیت شما به طور چشمگیر کاهش یابد و کمپروسور داکت اسپلیت فقط در حالت نیاز فعالیت کرده و طول عمر ان بیشتر و استهلاک دستگاه پایین تر خواهد شد .

داکت اسپلیت اینورتر 36000 بوش سرد وگرم

داکت اسپلیت اینورتر 36000 بوش

مزایای داکت اسپلیت اینورتر چیست ؟

داکت اسپلیت اینورتر بوش یکی از رایج ترین و پر مصرف ترین سیستم های تهویه مطبوع و خنک کننده در ایران است که با توجه به مزایا ان و میزان توجه و علاقه انبوه سازان و منازلی که بصورت گروهی همانند افراد مستقر در اپارتمانها هستند را به خود اختصاص داده است از مزایا و فاکتور های اصلی استفاده از داکت اسپلیت اینورتر بوش میتوان به کاهش هزییه خرید و ایجاد سیستم تهویه مطبوع نسبت به احداث سیستم های مرکزی و پر هزینه میباشد .

از دیگر عوامل ان نصب و راه اندازی اسان در ساختمانها و مکان های مسکونی اشاره کرد که در سیستم های مرکزی که بسیار پر هزینه تر هستند و استهلاک و خرابی انها بسیار بسیار بالاست اشاره کرد .

یکی دیگر از مزایا داکت اسپلیت اینورتر بوش میتوان به مستقل بودن سیستم از سایر سیستم های مستقر در اپارتمانها اشاره کرد . در سیستم های مرکزی زمانی که دستگاه با مشکل یا خرابی مواجه میشد کل واحدها با مشکل مواجه میشدند و تا زمانی که رفع عیب ان انجان نمیگرفت همه واحد های اپارتمانها قادر به استفاده از ان نمیشدند . اما داکت اسپلیت ها بسیار مستقل تر از سایر سیستم ها کار میکنند و هر واحد میتواند به صورت مجرا کنترل دستگاه خود را بر عهده داشته باشد . از این رو اگه یکی از سیستم های موجود در اپارتمان یا فضای عمومی با مشکل مواجهه گردد کل سیستم ها از کار نخواهند افتاد .

از مزایا دیکر داکت اسپلیت ها پنهان بودن یونیت داخلی یا همان پنل داخلی داکت اسپلیت میباشد که برعکس سیستم های دیواری و سایر سیستم ها در داخل سقف جاسازی گردیده و میتواند زیبایی فضای شما را دو چندان نماید . داکت اسپلیت های کانالی بوش یا همان داکت اسپلیت ها از یک واحد داخلی که بیشتر شباهت به کانال کولر ابی دارد تشکیل شده است که همانند یک جبعه در بالای سقف و در داخل سقف جاگذاری میشود و این پنهان کردن میتواند از جمله مزایای داکت اسپلیت ها باشد .

از مزایا دیگر داکت اسپلیت اینورتر بوش که از همه گزینه ها برای خریداران و مصرف کنندگان سیستم های تهویه مطبوع حایز اهمیت تر و مهم تر است میتوان به کاهش مصرف انرژی ان در طی فصول گرم سال اشاره کرد . با توجه به داشتن سیستم اینورتر بروی داکت اسپلیت های اینورتر بوش و کیت برد های تبدیل برق از حالت ای سی به حالت دی سی و دور متغیر کردن دستگاه و همچنین حذف استارت زدن های مکرر در ان موجب شده است که مصرف انرژی انها به صورت چشم گیر کاهش یابد .

مشخصات فنی داکت اسپلیت اینورتر 36000 بوش تک فاز دی سی اینورتر سرد وگرم

سری جدید داکت اسپلیت اینورتر 36000 بوش تک فاز سری 2109

مشخصات فنی داکت اسپلیت 36000 اینورتر بوش – تک فاز

داکت اسپلیت اینورتر

کمپروسور داکت اسپلیت اینورتر 36000 بوش

یکی از امتیازات شرکت بوش بر سایر برند های موجود در ایران بکار گیری کمپروسورهای اسکرال شرکت کوپلند بروی دستگاه های داکت اسپلیت بوش و سایر سیستم های تهویه مطبوع بوش میباشد .

از ان جایی که کمپروسور داکت اسپلیت و کولر گازی وسیستم خنک کننده شما “قلب ان دستگاه محسوب میباشد لذا به عنوان مولفه اصلی و امتیاز اصلی دستگاه شما محسوب میشود . کمپروسورهای ضعیف قدرت متراکم کردن و بهره وری کمتری نسبت به سایر کمپروسورهای مرغوب همانند کمپروسورهای اسکرال دارند . ساختار این نوع کمپروسورها به گونه ای است که میتواند مبرد بیشتری را متراکم کرده و قدرت بیشتری برای ارسال دارد و میتواند در دماهای بالای 65 درجه به راحتی فعالیت کنند .از دیگر مزایا کمپروسورهای داکت اسپلیت بوش 36000 میتوان به کاهش تولید صداهای لغزشی و ناهنجار اشاره کرد و به همین دلیل است سطح صدای تولید شده در داکت اسپلیت بوش بسیار پایین میباشد .

گارانتی و ضمانت نامه رسمی داکت اسپلیت بوش در ایران

شرکت هوای پاک ایران تنها وارد کننده رسمی وتنها وارد کننده و تنها ضامن و تنها شرکت خدمات پس از فروش سیستم های تهویه مطبوع بوش و داکت اسپلیت اینورتر بوش در ایران را بر عهده دارد . افتخار شرکت هوای پاک ارایه بهترین خدمات در اسرع برای نصب و راه اندازی سیستم های سرمایشی و گرمایشی بوش می باشد .

شرکت هوای پاک ایران برای اطمینان قلبی از اصالت محصولات و کیفیت محصولات شرکت بوش ایده ال ترین شرایط را در ضمانت نامه های خود برای تعهد به انجام ان درج و قید کرده است که میتوان به موارد زیر اشاره کرد .

  1. همه محصولات و سیستم های تهویه مطبوع بوش که دارای ضمانت نامه شرکت هوای پاک ایران میباشند دارای 60 ماه ضمانت بدون قیدو شرط تعویض دستگاه در مدت ضمانت نامه میباشند .
  2. نصب و راه اندازی کلیه سیستم های تهویه مطبوع شرکت هوای پاک ایران توسط نمایندگان شرکت هوای پاک ایران که رایگان میباشد انجام خواهد گرفت .
  3. همه سیستم های تهویه مطبوع بوش دارای 36 ماه گارانتی و ضمانت نامه شرکتی میباشد که شامل چکاپ و نگهداری سیستم میباشد .
  4. 120 ماه خدمات پس از فروش و تامین قطعات و رفع عیب دستگاه پس از اتمام ضمانت نامه .
ضمانت نامه داکت اسپلیت اینورتر

ابعاد داکت اسپلیت بوش

داکت اسپلیت اینورتر 36000 بوش

داکت اسپلیت بوش 36000 دی سی اینورتر

مزایا و معایب استفاده از داکت اسپلیت اینورتر بوش

داکت اسپلیت اینورتر 36000 بوش

داکت اسپلیت یا سیستم تهویه مطبوع مرکزی چیست ؟

شرکت هوای پاک ایران تنها وارد کننده رسمی سیستم های تهویه مطبوع بوش و داکت اسپلیت اینورتر بوش در ایران با ضمانت نامه شرکتی و رسمی شرکت هوای پاک ایران عرضه میگردد .

ضمانت نامه داکت اسپلیت اینورتر

داکت اسپلیت اینورتر 36000 بوش
0 0 votes
امتیازدهی به مقاله

نظرات کاربران

عضویت
اطلاع از
guest
12 نظرات
قدیمی ترین
جدیدترین بیشتری امتیاز
Inline Feedbacks
View all comments
حسین علی
حسین علی
4 سال ها پیش

مطالب بالا رو خوندم خیلی مفید و کاربردی بود به مشتریان کمک میکنه که بهترین خرید با کمترین هزینه رو داشته باشن دستتون درد نکنه

حمیرا
حمیرا
4 سال ها پیش

ببخسید من شنیدم بهترین برند داکت اسپلیت موجود در ایران برای برند بوش هست آیا واقعا همینطوریه؟

هما
هما
4 سال ها پیش

سلام ببخشید میشه شرایط خریدش رو بگید؟

صادق
صادق
4 سال ها پیش

سلام وقتتون بخیر من الان که مطالب بالا رو مشاهده کردم از مزایای داکت اسپلیت مطلع شدم ولی یه سوال برام پیش اومده اینکه بهترین برند داکت اسپلیت موجود در ایران چه برندیه ؟

شهاب
شهاب
4 سال ها پیش

سلام خسته نباشید ببخشید قیمت های داکت اسپلیت چطوریه

محمدی
محمدی
4 سال ها پیش

شرایط گارانتی وضمانت نامه داکت اسپلیت بوش چطوری؟

حمیرا
حمیرا
4 سال ها پیش

سلام ببخشید نمایندیگی اصلی داکت اسپلیت بوش در ایران کدومه؟

مریم
مریم
4 سال ها پیش

سلام من از همینجا داکت اسپلیت بوش 24000 رو سفارش دادم خیلی از کارکردش راضی ام الان میخوام برای خونه ی مادرم از این مدل 36000 رو سفارش بدم

مانی
مانی
4 سال ها پیش

سلام جناب وقتتون بخیر من پارسال از همین سایت داکت اسپلیت بوش رو با قیمت بسیار مناسبی خریداری کردم و از خریدم خیلی راضی ام کیفیتش عالیه

کاوه
کاوه
4 سال ها پیش

سلام بهترین داکت اسپلیت موجود در ایران کدومه ؟ بهترین برندش رو میشه بگید کدومه؟

هونیا
هونیا
4 سال ها پیش

سلام بهترین داکت اسپلیت موجود در ایران کدومه ؟ بهترین برندش رو میشه بگید کدومه؟

فریبا
فریبا
4 سال ها پیش

سلام من پارسال از همین سایت داکت اسپلیت بوش رو خریداری کردم واقعا بهترین دستگاه با بهترین برندی که دیدم همون چیزی بود که مدتها بود دنبالش بودم

ایران داکت اسپلیت

چند خط درباره ایران داکت اسپلیت

گروه تجاری بازرگانی هوای پاک ایران با تلاش مستمر و بهره گیری از مدیریت و نیرو های متخصص و کارآمد در حوزه واردات و معرفی محصولات خانگی با یکی از برترین برند های جهان در بیش از یک دهه پایه ریزی شده است . این مجموعه در جهت نیل به اهداف و جذب مخاطبان ویژه حضور فعال خود را در بازار در سالهای اخیر گسترش و برای کسب رضایت مشتران و کلیه طرفهای ذینفع رسالت حفظ حقوق مصرف کننده و صاحبان سرمایه در صنعت ساختمان را در سرلوحه دستورالعمل های مدیران و کارمندان خود در بخش های فروش و خدمات پس از فروش قرار داده است .

امروزه سیستم های تهویه بیشترین تقاضا در بازار محصولات خانگی را به خود اختصاص داده است و سیستم های تهویه هوای بوش ترکیبی مدرن از عناصر کلاسیک مبتنی بر طرحهای بسیار دقیق و کارآمد ، طراحی متفاوت و تکنولوژی برتر در سال ۲۰۱۶ سرفصل بی مانندی را در صنعت سیستم های تهویه رقم خواهد زد و نوید بخش خانه های لوکس با هوای کاملا تمیز و استرلیزه و پایدار خواهد بود .

گواهی امنیتی کومودو
درگاه پرداخت ملت

تمامی كالاها و خدمات اين فروشگاه، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه ( نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت، معدن و تجارت و نماد ساماندهی پایگاه های اینترنتی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ) می باشند و فعاليت های اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوری اسلامی ايران است.

12
0
Would love your thoughts, please comment.x