کارشناس فروش
09128759205
09125332528
کارشناس فروش
09120261721
09120261722
خدمات و گارانتی
09194261812
بخش فروش
021-28428699
021-28427725

داکت اسپلیت بوش 36000 و مشخصات فنی آن

نمایندیگی داکت اسپلیت بوش در ایران 

داکت اسپلیت بوش 36000 یکی بهترین داکت اسپلیت های در بازارایران است که هم از نظر کیفییت و هم از نظر طول عمر قطعات و هم از نظر میزان مصرف انرژی دستگاه در بالاترین رده در بین همه برند های موجود قرار دارد .

درباره داکت اسپلیت بوش

داکت اسپلیت بوش 36000 در دو نوع داکت اسپلیت اینورتر و معمولی در ظرفیت های 24000 BTU/H و 30000 BTU /H و 36000 BTU /H اینورتر موجود میباشد . همه داکت اسپلیت های بوش دارای قابلیت برنامه ریزی هفتگی میباشد و همه دستگاه های کانالی قابلیت اتصال به کانال هوای تازه که اصلاحا به FRESH AIR معروف است را دارند . از دیگر ویژگی های داکت اسپلیت بوش حالت AUTO RESTART که شروع مجدد خودکار دستگاه و اتصال به کانال هوای تازه که موجب میشود شما از هوای تازه تری استفاده نمایید اشاره کرد .

ارتفال یونیت داخلی در داکت اسپلیت بوش در ظرفیت های 24000 و30000 و 36000 فقط 28 سانتیمتر بوده که این امر سبب میشود به راحتی در زیر سقف های کم ارتفاع و کاذب سقف منزل شما که ارتفاع کمی دارند نصب و راه اندازی شوند . در بسیاری از منازل به دلیل کم بودن ارتفاع سقف شما قادر به اجرای داکت اسپلیت در منزل خود نخواهید بود اما در داکت اسپلیت کانالی بوش شما با مشکلات هرگز مواجه نخواهید شد . ارتفاع یونیت داخلی در ظرفیت های بالاتر از 36000 هزار 41 سانتیمتر میباشد .

از دیگر ویژگی های بارز داکت اسپلیت اینورتر بوش میتوان به برنامه هفتگی WS اشاره نمود . این برنامه قادر است که دما را برای دو محدوده زمانی و برای هر یک از روز های هفته، برنامه ریزی نماید .

مزایای داکت اسپلیت بوش 36000

مدل های داکت اسپلیت اینورتر بوش دارای کنترل اختصاصی که اصظلاحا I-PAN و V-PAN K نامیده میشوند در ظرفیت های 36000 و 30000 هزار یونیت خارجی کمپروسور میباشد. کنترل اینورتر V-PAM داکت اسپلیت اینورتر بوش باعث کاهش اثرات شار مغناطیسی شده و حداکثر سرعت و کارایی کمپرسور را با تکنولوژی کنترل بردار افزایش می دهد. همچنین تکنولوژی I-pam با تنظیم شکل موج کارکرد کمپرسور به موج سینوسی، میزان مصرف انرزی آنرا کاهش می دهد. مدل های اینورتر در ظرفیت 24 الی 45 دارای سیستم تغییر روش خودکار می باشند. در این سیستم دستگاه بر اساس دمای تنظیم شده توسط شما و همچنین دمای اتاق، بطور خودکار بین وضعیت گرمایش و سرمایش تغییر می کند.

داکت اسپلیت بوش 36000

داکت اسپلیت کانالی یکی از رایج ترین سیستمهای تهویه مطبوع و خنک کننده در جهان است که یکی ازاقتصادی ترین و بصرفه ترین سیستم های تهویه مطبوع محسوب میگردد . ساختار داکت اسپلیت بوش از نظر ساختار همانند کولرگازی دیواری از دو قسمت یونیت داخلی و یونیت خارجی تشکیل شده است و توسط لوله های مسی که حامل مبرد به یونیت داخلی هستند و از دو لوله رفت و برگشت تشکیل شده است انصال یافته است .یونیت داخلی داکت اسپلیت توسط کانال های مخصوص هوای گرم و سرد را به فضای شما توضیع می نمایند .

کولر گازی بوش

داکت اسپلیت بوش غالبا سرد و گرم میباشد و همچنین میتواند از یک کویل اب گرم که میتواند به موتورخانه یا پکیج وسیستم گرمایشی منزل شما متصل شود میتوان به عنوان مدار گرمایشی داکت اسپلیت کانالی استفاده کرد .

از دیگر ویژگی های دیگر داکت اسپلیت بوش اشغال کردن فضای کم ان به دلیل نصب در داخل سقف میباشد که میتواند زیبایی و مخفی بودن سیستم تهویه مطبوع در فضای شما را شامل گردد .

داکت اسپلیت ها غالبا از دو نوع کمپروسور یا سیستم که اصطلاحا اینورتر و معمولی تعریف میشوند ساخته و تولید و عرضه میشوند . در داکت اسپلیت اینورتر نقطه تمرکز سیستم بر کاهش مصرف انرژی برق دستگاه میباشد .داکت اسپلیت های اینورتر بوش سیستم های بروز تر شده ای هستند که از نظر قدرت کمپروسور وکیفیت قطعات و افزایش تکنولوژی از مدل های فاقد اینورتر بالاتر هستند . داکت اسپلیت های اینورتر قادراند تا 73% از مصرف انرژی دستگاه شما را کاهش دهند .کمپروسور های اینورتر 73% مصرف کمتری نسبت نسبت به کمپروسور های معمولی و فاقد اینورتر دارند .

داکت اسپلیت بوش 36000

کمپروسور داکت اسپلیت بوش 36000

از ان جایی که کمپروسور یک سیستم تهویه مطبوع قلب یک سیتم تهویه مطبوع طلقی میشود و نوع و تیپ و شرکت سازنده ان مشخص کننده و تعیین کننده نوع کیفیت دستگاه محسوب میشود . از ان جایی که شرکت بوش از جمله شرکت های پیشتاز در عرضه محصولات با کیفیت در جهان است و همچنین استفاده از کمپروسور هایی با توان بالا و قدرت بالا و راندمان بالا از جمله مشخصه های شرکت بوش در تولید سیستم های تهویه مطبوع محسوب میشود .

کمپروسور داکت اسپلیت بوش از تیپ اسکرال که سازنده ان شرکت کوپلند می باشد . کمپروسور های اسکرال در مقابل تیپ کمپروسور های پیستونی و روتاری قدرت بسیار بالایی دارند و از دیگر ویژگی های بارز کمپروسور اسکرال تحمل در درجه حرارات بسیار بالا است . کمپروسور های اسکرال میتوانند در دمای بالای 65 درجه حرارات براحتی به فعالیت خود ادامه دهند و همچنین کمپروسور اسکرال بسیار کم مصرف هستند و همچنین مصرف کمتری دارند و همچنین کیفیت بالایی دارند و استهلاک کمتری دارند .

نحوه نصب و اجرا داکت اسپلیت بوش 36000

نصب داکت اسپلیت بوش 36000 همانند همه سیستم های تهویه مطبوع و سیستم خنک کننده نیازمند تجربه و دانش جهت نصب و راه اندازی دستگاه میباشد و بدون تخصص نمیتوان انها را نصب و راه اندازی کرد . اما بطور یک قاعده کلی نصب و اجرا داکت اسپلیت نیازمند اجرای صحیح و فنی کانال کشی داخل ساختمان میباشد . معمولا داکت اسپلیت برای تولید هوای گرم از یک قسمت بنام کویل که در جلوی یونیت داخلی قرار میگیرد و با اتصال به موتورخانه یا پکیج که مسولیت گرمایش منزل شما را برعهده دارند اجرا خواهد شد .که با جریان اب گرم در داخل لوله های مسی و انتقال به یونیت داخلی تولید هوای گرم و ملایم را انام خواهد داد . پروسه تولید هوای سرد در داکت اسپلیت بوش به همین ترتیب است تنها تفاوت انها در جاری شدن اب گرم در لوله های مسی در هنگام نیاز به هوای سرد مبرد گاز جاری خواهد شد . لازم به ذکر است حتما توصیه میشود قبل از اجرا و نصب داکت اسپلیت با متخصصین طراحی و نصب و راه اندازی حتما هماهنگی فرمایید .

مزایا و معایب داکت اسپلیت بوش 36000

بدون شک هر سیستم تهویه مطبوع و خنک کننده دارای معایب و مزایا قابل ملاحضه خود میباشد که داکت اسپلیت هم از این قانون مستثنا نیست .تنها باید از این مسله اطمینان حاصل کرد که مزایا اجرای ان نسبت به معایب ان برتری دارد .

از نظر اجرا ونصب میتوان گفت داکت اسپلیت به شدت میزان مصرف لوله کشی را کاهش میدهد و این موضوع از این نظر اهمیت دارد که در زمان اجرا هزینه کمتری در برخواهند گرفت و همچنین در هنگام بروز مشکل دستگاه امکان رفع عیب به سهولت انجام خواهد گرفت .

با توجه به اینکه امروزه انرژی حرف اول میزند میتوان گفت داکت اسپلیت ها نسبت به سیستم های سنتی و قدیمی “داکت اسپلیت قیمت کمتری دارند و هزینه مصرف برق انها بسیار پایین تر میباشد .

گدشته از مزایای خوب داکت اسپلیت ها “میتوان به معایب اساسی انها نیز اشاره کرد از معایب داکت اسپلیت ها میزان تولید صدا میباشد که برای اغلب افراد بسیار خوشایند نیست .اما باتوجه به رشد وتوسعه تکنولوژی رفع ان در مدل های جدید بسیار تقلیل یافته است . مصرف انرژی برق درداکت اسپلیت بوش در مقایسه با اسپلیت های دیواری بسیار پایین تر است و برق کمتری مصرف میکنند .

نمایندیگی داکت اسپلیت بوش در ایران 

راهنمای خرید داکت اسپلیت

خرید داکت اسپلیت بوش 36000 از اهمیت ویژه ای برخوردار است و در پروسه خرید باید به چه نکاتی توجه داشته و رعایت کنیم بسیار حایز اهمیت است . از موارد بسیار مهم در فرایند خرید داکت اسپلیت میتوان به انتخاب برند و نصب و اجرا و همچنین ضمانت نامه و گارانتی و خدمات پس از فروش دستگاه اشاره کرد .

داکت اسپلیت بوش 36000

برخی با نصب و اجرا غلط و نادرست دستگاه سبب کاهش راندمان دستگاه و نهایتا باعث کاهش بهره وری و امکانات دستگاه خواهد شد . واگر دستگاه درست عمل نکند انرا به گردن شرکت سازنده می اندازند .با جرات میتوان گفت راندمان و بهره وری دستگاه به نصب صحیح و اصولی بستگی دارد . و در اولویت دوم میتوان به موارد همچون شرکت سازنده و نوع کمپروسور و سایر قطعات مورد بررسی قرار داد .

مسله بعدی در خرید داکت اسپلیت میتوان به تعیین نوع ظرفیت با توجه به مساحت و متراژ مورد نیاز اشاره کرد که با توجه به مساحت و متراژ باید ظرفیت مورد نظر را تعیین و انتخاب کرد . اگر ظرفیت انتخابی شما کمتر از مساحت فضای شما باشد سیستم شما قادر نخواهد بود بهره وری و بازده کافی نخواهد داشت و نارضایتی مشتری را در پی خواهد داشت . و همچنین اگر ظرفیت شما بیشتر از مساحت و متراژ مورد نظر متقابلا میزان مصرف دستگاه افزایش و استهلاک دستگاه بیشتر خواهد بود .

میزان مصرف انرژی امروزه یکی از مهمترین مسله های خرید لوازم خانگی و سیستم تهویه مطبوع محسوب میگردد . هیچ گاه بدون بررسی میزان مصرف انرژی و میزان بهره وری دستگاه داکت اسپلیت را خریداری نکنید . با توجه به اطلاعات دستگاه “میزان مصرف انرژی در حالت های سرمایش و گرمایش “و کلاس انرژی دستگاه میتواند اطلاعات مفیدی در اختیار شما قرار دهند .

داکت اسپلیت اینورتر بوش چیست و چکونه عمل میکند ؟

داکت اسپلیت بوش 36000 یکی سیستم های اینورتر در مجموعه داکت اسپلیت ها در بازار است “اما سوالی که همیشه مورد بحث است این است که داکت اسپلیت اینورتر چیست و مزایای ان چیست .

مزایای داکت اسپلیت اینورتر چیست ؟

تکنولوژی اینورتر در سیستم داکت اسپلیت سبب میشود که درستگاه در زمان استارت و شروع با استارت بسیار پایین شروع به حرکت کرده و بصورت اهسته و مدوار به اوج نهایی ظرفیت خود خواهد رسید این امر سبب کاهش چشم گیر مصرف انرژی خواهد شد این در حالی است که داکت اسپلیت های بدون اینورتر و سیستم های فاقد اینورتر با استارت بسیار بالا شروع به حرکت کرده وبا همان شدت امپر تا توقف نهایی فعالیت میکند ” این در حالی است که که در سیستم های اینورتر داکت اسپلیت اینورتر با امپر متفاوتی که بستگی به دمای محیط شما دارد متغیر خواهد .

داکت اسپلیت اینورتر بوش

داکت اسپلیت بوش 36000

از دیگر مزایای سیستم های اینورتر روشن و خاموش نشدن دستگاه میباشد بطور یک قاعده کلی سیستم های بدون اینورتر با توجه به روشن و خواموش شدن های متوالی دستگاه سبب افزایش بسیار بالای هزینه مصرف برق خواهند شد اما در سیستم های اینورتر همچین حالتی وجود ندارد و کمپروسور در حالت دور متغیر قرار خواهد گرفت که این سیکل تغیر دورکمپروسور با توجه به دمای محیط شما متغیر خواهد بود و به همین دلیل شما میتوانید کاهش مصرف انرژی را تا 73% انتظار داشته باشید .

داکت اسپلیت هایی که دارای سیستم اینورتر یا همان دور متغیر کمپروسور هستند سیستم های بروز شده تری نسبت به سیستم های معمولی و بدون اینورتر هستند . استهلاک کمتری نسبت دارند و طول عمر سیستم های اینورتر بدلیل کیفیت و تکنولوژی بکار رفته در انها بیشتر است .

یکی دیگر از معایب داکت اسپلیت ها صدای ناهنجار انهاست اما در داکت اسپلیت اینورتر بوش بدلیل استفاده از موتورفن های بسیار نویز گیز که ساخته شده کشور المان است بسیار کم صدا هستند .

داکت اسپلیت اینورتر بوش دارای ریموت کنترلر های بسیار زیبا و هوشمند که دارای امکانات بسیار فراوان هستند که در اتاق ها و فضاهای شما نصب خواهند شد و قادراند دمایی که مدل نظر شما هستند تنظبم شوند . و همچنین دارای سه حالت دور فن کند و متوسط و بسیار تند و حالت سرمایش سریع دستگاه میباشد .

مزایای داکت اسپلیت بوش 36000

1- سرمايش بهتر و راندمان بسیار بالای داکت اسپلیت بوش 36000 در تابستان و کاهش مصرف برق تا 65 درصد در مقايسه با کولر گازي دیواری
2- گرمايش بسيار قوي توسط کويل آب گرم از پکيج يا موتور خانه تامین میگردد و همچنین صرفه جويي در مصرف گاز در زمستان 50 درصد
3- حذف رادياتور و لوله کشي‌هاي گرمایشی در ساختمان
4- اجراي بسيار سريع توسط کانال‌هاي عايق‌دار
5- استقلال و مستقل بودن هر واحد از نظر مصرف انرژي
6- انتقال سرمايش و گرمايش مطبوع توسط کانال در هر واحد به تمام فضاها، حذف پنل‌ها و استفاده مناسب از فضاي داخلي توسط داکت اسپلیت بوش 36000
7- کاهش صداي فوق‌العاده توسط کانال‌هاي منعطف و عايق‌دار (انعطاف پذير) جديد
8- حذف لوله کشي‌هاي اضافي در ساختمان
9- فيلتراسيون هوا توسط فيلترهاي قابل شستشو
10- کاهش هزينه تمام شده بوسيله حذف سيستم رادياتور
11- قابليت نصب دستگاه براي فضاهاي کوچک تا بزرگ
12- عدم نياز به استفاده از تکنسين نگهداري
13- امکان استفاده در ساختمان‌هاي در حال بازسازي با حداقل تعميرات
14- امکان طراحي سيستم متناسب با سردترين وگرم‌ترين مناطق
15- حذف کانال کشي عمودي

16-زیبایی بیشتر فضا به دلیل پنهان کردن یونیت داخلی در سقف

داکت اسپلیت بوش 36000

تفاوت سیستم داکت اسپلیت بوش 36000 با کولر گازی دیواری بوش

یکی از تفاوت های اصلی داکت اسپلیت بوش 36000 استفاده از یک هواساز مرکزی در پشت سقف که در داخل سقف کار گذاشته میشود بجای استفاده از چند پنل که در فضاهای مختلف منزل شما نصب خواهد شد میباشد . میتوان گفت داکت اسپلیت ها از استقلال بیشتری نسبت به کولر گازی دارند و بجای استفاده از چند پنل شما میتوانید از یک یونیت داخلی و هواساز از سیستم تهویه مطبوع خود بهره مند شوید .

سیستم گرمایش بسیار قوی تری دارند که توسط کویل اب گرم به پکیج خانگی و یا موتور خانه ساختمان شما متصل میگردد و قادر هست مصرف هزینه گاز منزل شما را تا 50 درصد کاهش دهند و همچنین جذف لوله کشی اضافه و خرید رادیاتور ها در کل فضا را در بر خواهد داشت .

داکت اسپلیت های کانالی به دلیل اینکه در داخل سقف کاذب ساختمان شما قرار گرفته میشود و مواردی همچون یونیت داخلی ولوله کشی به طور پنهان در داخل سقف شما کار گذاشته میشود میتوانند زیبایی فضای شما را دوچندان نماید

نحوه عملکرد تولید سرمایش و گرمایش در داکت اسپلیت بوش 36000

اسپلیت کانالی یا همان داکت اسپلیت از دو قسمت هواساز و کنداسور تشکیل شده است که توسط لوله های مسی که حامل گاز فریون که توسط کمپرسور متراکم و کمپرس و ارسال میگردد و به هواساز انتقال داده میشود و توسط بلوور فن هایی که در داخل هواساز موجود میباشد به داخل فضا توضیع و پخش میشود . لازم به ذکر است کمپروسور داکت اسپلیت های بوش از نوع اسکرال میباشد .

عملکرد تولید گرما در سیستمهای تهویه مطبوع داکت اسپلیت توسط یک کویل اب که در قسمت جلویی یونیت داخلی داکت اسپلیت قرار گرفته میشود و با اتصال به سیستم گرمایش خانگی که غالبا پکیج دیواری یا موتور خانه ساختمان میباشد متصل خواهد شد و با عبور اب گرم تولید شده توسط موتورخانه و جاری شدن در لوله های مسی و انتقال به کوبل اب گرم انجام خواهد شد وتوسط بلوور فن ها با برخورد به کوبل اب گرم ” هوای گرم را به فضای شما توضیع و پخش مینماید .

چه مواردی را باید بعنوان پیش فرض قبل از خرید و استفاده از داکت اسپلیت به ان توجه کنیم

یک منبع تولید اب گرم در ساختمان که غالبا در کشور ایران از پکیج دیواری یا موتورخانه که تولید کننده اب گرم مصرفی ساختمان را تامین میکند وجود داشته باشد .

محل قرار گیری صحیح کانال و اندازه دقیق یونیت داخلی که بصورت کانالی در زیر سقف کار گذاشته میشود که با توجه به مساحت و متراژ فضای شما اندازه قالب داکت اسپلیت تعیین میگردد را بررسی نمایید .

استفاده از یک سیستم تراکمی در ساختمان مد نظر باشد .

ویژگی های بارز داکت اسپلیت کانالی اینورتر بوش سری 2019

  1. تکنولوژی اینورتر

کمپروسور های اینورتر دورمتغیر همواره کارکرد در یک محدوده را تنظیم کرده “توان مورد نیاز استارت و ایست off/on کمپروسور را نداشته که باعث کاهش مصرف انرژی به میزان 73% درصد خواهد شد .

2) تایمر هفتگی

این تکنولوژی جهت تنظیم شروع بکار سرمایش یا گرمایش در هر زمان از طول روز یا هفته استفاده میشود .

3) تغییر اتوماتیک سرمایش – گرمایش

بصورت اتوماتیک حالت سرمایش وگرمایش دستگاه را برای رسیدن به دمایی که تنظیم کرده اید بکار میگیرد .

4) ریموت کنترل دیواری

داکت اسپلیت اینورتر بوش دارای یکریموت کنترل بی سیم دیواری با کاربری اسان و ظاهری بسیار شکیل و زیبا میباشد.

4) فیلتر تصفیه هوا چند منظوره

ذرات موجود در هوا ومیکرو ارگانیزم ها را فیلتر کرده و بو های نامطبوع مانند بوی سیگار را از بین میبرد .

5) طراحی باریک یونیت داخلی دستگاه

ارتفاع یونیت داخلی داکت اسپلیت اینورتر بوش بین 30 تا 40 سانتیمتر است که براحتی در داخل سقف های کاذب جاسازی میشود .

7) حالت سرمایش سریع

سرمایش سریع با حداکثر توان بمدت 20 دقیقه فضا را بطور کامل خنک میکند .

8) بسیار کم صدا

میزان صدای در حالت فعالیت دستگاه در حد 30 الی 40 د سی بل میباشد که به سختی شنیده میشود .

9) حالت خواب

یونیت داخلی هنگام خواب بتدریج دمای اتاق را 4 درجه بالاتر برده تا خواب راحتی را تجربه کنید .

10) بهترین نوع مبرد با بهترین کیفیت سرمایش با گاز R410A

بهترین نوع مبرد که قدرت سرمایش بالاتری نسبت به سایر مبرد های دیگردارد و قدرت سرمایش بهتری دارد و دوست دار محیط زیست شناخته شده است و غالبا در سیسیتم های داکت اسپلیت اینورتر از این نوع مبرد گاز R410A استفاده میگردد .

11) داکت اسپلیت اینورتر بوش با کمپروسورهای دیجیتال قدرتمند SCRALL

12) داکت اسپلیت اینورتر بوش با ظرفیت های مختلف

داکت اسپلیت اینورتر بوش در ظرفیت های 2 تن و 2.5 تن و 3 تن و 4تن میباشد .

چرا داکت اسپلیت بوش 36000 بخریم ؟

اصالت و تجربه و کیفیت خریدنی نیست !

شرکت بوش یک برند 100 % المانی است که با بیش 2 قرن سابقه درخشان و تجربه موفق در زمینه تولید لوازم خانگی و سیستم های تهویه مطبوع خانگی و صنعتی فعالیت مینماید و همکنون در اغلب کشورهای صنعنتی همانند اسپانیا و بلژیک و ایتالیا واسپانیا وترکیه و فرانسه با بیش از 47 کارخانه تولید سیستمهای تهویه مطبوع در جهان فعالیت میکند . تولید سیستم های تهویه مطبوع 1940 میلادی گواهی بر اصالت وتجربه بالای شرکت بوش بوده که این برند را در بین 4 برند معتبر و با کیفیت جهان قرار داده است .

تکنولوژی پیشرفته المان و اروپا

شرکت بوش همواره از تکنولوژی های جدید و نو اوری های را در این صنعت ارایه نموده که از جمله انها میتوان به اولین دستگاه تهویه مطبوع در سال 1964 و اولین کولرگازی بوش پنجره ای در سال 1967 و اواین اسپلیت دیواری این شرکت در سال 1969 و اولین دستگاه تصفیه هوا در سال 1973 اشاره کرد . انتخاب محصولات بوش این اطمینان را به شما میدهد که در هر زمان از تکنولوژی های بروز و پیشرفته استفاده که راحتی و اسایش بیشتر شما را به ارمغان میاورند بهرمند شوید .

معتبرترین برند محبوب جهانی که همه به ان ایمان دارند

شرکت بوش با داشتن بیش از 63 درصد سهم فروش بازار اروپا و کشورهای حاشیه خلیج فارس و 37 درصد سهم بازار امریکای شمالی موفق به کسب رتبه اول محبوبیت نزد مصرف کنندگان در سال های 2005 تا 2012 CONSTAR BLUE شده و همواره بین 3 برند محبوب در زمینه تولید و عرضه سیستم های تهویه مطبوع قرار گرفته است این نشان از کیفیت بالای محصولات تولیدی شرکت بوش و رضایت مندی مشتریان از خرید انها میباشد.

راه حلی برای هر ساختمان

تنوع محصولات سیستم های تهویه مطبوع بوش باعث شده است که مهندسین ما بتوانند برای هر نوع فضا از ساختمان شما “محصول متفاوتی پیشنهاد دهند . این محصولات شامل انواع کولرگازی بوش و اسپلیت دیواری برای فضاهای کوچک خانگی و سیستم های مولتی پنل بزرگ برای ساختمان ها و اپارتمان های چند واحده با یک یونیت مرکزی و سیستم های محبوب داکت اسپلیت متصل و اجرا میشوند .

ارایه خدمات متفاوت از شرکت هوای پاک ایران

شرکت هوای پاک ایران تنها نماینده رسمی شرکت بوش در سیستم های تهویه مطبوع در ایران از ابتدای فروش و عرضه محصول با ارایه براورد مهندسی و کارشناسی دقیق از محل در کنار خریداران گرامی بوده و خدمات نصب و اجرا را با استاندارد های روز جهانی و کارسناسان دوره دیده و مجرب و با تجربه و حرفه ای امورات را به نحوه احسن برای خریداران انجام خواهد داد . این روند با ارایه خدمات پس از فروش و تامین قطعات و تعمیرات با بهترین خدمات و بهترین کیفیت ادامه میباید .شرکت بوش بر این اصل معتقد است که فروش اغاز یک تعهد است نه پایان یک معامله .

از کجا داکت اسپلیت اینورتر بوش اصلی بخریم ؟

شرکت هوای پاک ایران بعنوان تنها نمایندگی رسمی کمپانی بوش و وارد کننده سیستم های تهویه مطبوع بوش و داکت اسپلیت بوش اماده ارایه سرویس های مشاوره ” فروش “و خدمات پس از فروش و پشتیبانی محصولات سرمایشی وگرمایشی بوش در ایران در سراسر کشور با بیش از 850 نماینده فعال میباشد .

جهت خرید وکسب اطلاعات بیشتر با دفتر مرکزی تهران 95118380-21 *** 28428699-21 ده خط مستقیم و یا با کارشناسان فروش 2-9120261721 تماس حاصل فرمایید .

چرا داکت اسپلیت بهتر از کولر ابی و کولر گازی است ؟

انبوه سازان و ساختمان سازان و پیمانکاران قدیمی بر این معتقدند که سیستم های سنتی کم هزینه تر وبی درد سرتر از سیستم های جدید ونوین همانند داکت اسپلیت ها میتوانند باشند اما این صحیح استدلال درستی نیست و با توجه به مطالب پایین تفکراتشان در مورد سیستمهای خنک کننده جدید مانند داکت اسپلیت تغییر خواهد کرد .

اسیب ها و عوارض ناشی از استفاده از کولر ابی به انسان

اساس کار کولر ابی مبتنی بر استفاده از و رطوبت هست و گذر اب از پوشال ها و پد ها موجب کاهش دما خواهد شد و این در صورتی است که رطوبت نسبی هوا کم باشد همانند شهرهایی که دما پایین باشد اما در مناطقی که دمای محیط بالا است رطوبت باعث تعریق بیش از حد شده و موجب احساس خستگی و افزایش رطوبت باعث بروز بیماری هایی در بدن انسان همانند رماتیسم و تکثیر باکتری ها که در نتیجه ان باعث به خطر افتادن سلامت انسان ها خواهد بود .

زیان های اقتصادی کولر ابی

در واحد های مسکونی که کولر آبی در پشت بام قرار دارد کانال کولر فضایی جهت عبور  از طبقات ساختمان کسر می کند که میتوان آن را به فضای مفید ساختمان افزود و موجب افزایش سود گردد.

چرا داکت اسپلیت بوش 36000 مقروم به صرفه تر از کولر ابی است ؟

به عنوان مثال شما میتوانید یک اپارتمان 5 طبقه را در استان تهران در نظر بگیرید .

قیمت هر متر اپارتمان در استان تهرام برابر است با 50 میلیون تومان میباشد و با توجه به انکه هر کانال فضایی در حدود نیم متر مربع از فضای ساختمان را اشغال میکند که در کل 5 متر مربع فضای مفید در یک پروژه 5 طبقه تک واحدی کاش میبابد که این مساحت برابر با ارزش مادی 250 میلیون تومان میباشد وهزینه عبور کانال و سایر مشکلات و محدودیت های معماری می باشد .

دلایل فوق که به ان اشاره شد میتواند برتری استفاده از داکت اسپلیت بر کولر ابی را بخوبی نشان دهد .

ویژگی های داکت اسپلیت اینورتر بوش سری 2019

گارانتی و ضمانت نامه داکت اسپلیت بوش 36000 در ایران

شرکت هوای پاک ایران تنها نماینده رسمی کمپانی بوش و تنها وارد کننده سیستم های تهویه مطبوع بوش در ایران با پرسنل متخصص و با تجربه ودوره دیده و کار ازموده در ارایه خدمات پس از فروش نصب واجرا و تامین قطعات و تعمیرات سیستم های تهویه مطبوع و کولر گازی بوش وداکت اسپلیت بوش و سیستم های مرکزی بوش را در ایران برعهده دارد .

شرایط گارانتی وضمانت نامه داکت اسپلیت بوش 36000

قیمت داکت اسپلیت اینورتر بوش 

قیمت داکت اسپلیت بوش 

خرید داکت اسپلیت اینورتر 

خرید داکت اسپلیت بوش 

بهترین داکت اسپلیت اینورتر 2019

خرید داکت اسپلیت بوش 

نمایندیگی داکت اسپلیت بوش در ایران 


5 1 vote
امتیازدهی به مقاله
برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

نظرات کاربران

عضویت
اطلاع از
guest
11 نظرات
قدیمی ترین
جدیدترین بیشتری امتیاز
Inline Feedbacks
View all comments
رضا
رضا
3 سال ها پیش

سلام بهترین داکت اسپلیت موجود در ایران کدومه ؟ بهترین برندش رو میشه بگید کدومه؟

فرزاد
فرزاد
3 سال ها پیش

سلام جناب وقتتون بخیر من پارسال از همین سایت داکت اسپلیت بوش رو با قیمت بسیار مناسبی خریداری کردم و از خریدم خیلی راضی ام کیفیتش عالیه

زینب
زینب
3 سال ها پیش

سلام من از همینجا داکت اسپلیت بوش 24000 رو سفارش دادم خیلی از کارکردش راضی ام الان میخوام برای خونه ی مادرم از این مدل 36000 رو سفارش بدم

یحیی
یحیی
3 سال ها پیش

سلام ببخشید نمایندیگی اصلی داکت اسپلیت بوش در ایران کدومه؟

حامد
حامد
3 سال ها پیش

سلام من مطالب سایت شما رو مطالعه کردم والان شرایط بهترین داکت اسپلیت اینورتر رو میدونم برای همین الان تصمیم راحت تره و میتونم با اطمینان و آگاهی کامل تری خریدم رو انجام بدم

همایون
همایون
3 سال ها پیش

شرایط گارانتی وضمانت نامه داکت اسپلیت بوش چطوری؟

کاوه
کاوه
3 سال ها پیش

سلام خسته نباشید ببخشید قیمت های داکت اسپلیت چطوریه

هونیا
هونیا
3 سال ها پیش

سلام وقتتون بخیر من الان که مطالب بالا رو مشاهده کردم از مزایای داکت اسپلیت مطلع شدم ولی یه سوال برام پیش اومده اینکه بهترین برند داکت اسپلیت موجود در ایران چه برندیه ؟

تهرانی
تهرانی
3 سال ها پیش

سلام من یکی از آشناهامون این سایت رو به من معرفی کرد خودش از اینجا کولر گازی بوش رو خریداری کرده منم قصد خرید دارم مطالب شما را مطالعه کردم اگه اونجوری که شما میگین باشه خیلی عالیه

خسرو
خسرو
3 سال ها پیش

ببخسید من شنیدم بهترین برند داکت اسپلیت موجود در ایران برای برند بوش هست آیا واقعا همینطوریه؟

حسین علی
حسین علی
3 سال ها پیش

مطالب بالا رو خوندم خیلی مفید و کاربردی بود به مشتریان کمک میکنه که بهترین خرید با کمترین هزینه رو داشته باشن دستتون درد نکنه

ایران داکت اسپلیت

چند خط درباره ایران داکت اسپلیت

گروه تجاری بازرگانی هوای پاک ایران با تلاش مستمر و بهره گیری از مدیریت و نیرو های متخصص و کارآمد در حوزه واردات و معرفی محصولات خانگی با یکی از برترین برند های جهان در بیش از یک دهه پایه ریزی شده است . این مجموعه در جهت نیل به اهداف و جذب مخاطبان ویژه حضور فعال خود را در بازار در سالهای اخیر گسترش و برای کسب رضایت مشتران و کلیه طرفهای ذینفع رسالت حفظ حقوق مصرف کننده و صاحبان سرمایه در صنعت ساختمان را در سرلوحه دستورالعمل های مدیران و کارمندان خود در بخش های فروش و خدمات پس از فروش قرار داده است .

امروزه سیستم های تهویه بیشترین تقاضا در بازار محصولات خانگی را به خود اختصاص داده است و سیستم های تهویه هوای بوش ترکیبی مدرن از عناصر کلاسیک مبتنی بر طرحهای بسیار دقیق و کارآمد ، طراحی متفاوت و تکنولوژی برتر در سال ۲۰۱۶ سرفصل بی مانندی را در صنعت سیستم های تهویه رقم خواهد زد و نوید بخش خانه های لوکس با هوای کاملا تمیز و استرلیزه و پایدار خواهد بود .

گواهی امنیتی کومودو
درگاه پرداخت ملت

تمامی كالاها و خدمات اين فروشگاه، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه ( نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت، معدن و تجارت و نماد ساماندهی پایگاه های اینترنتی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ) می باشند و فعاليت های اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوری اسلامی ايران است.

11
0
Would love your thoughts, please comment.x