گارانتی و ضمانت نامه داکت اسپلیت اینورتر

نوشته شده در 24 بهمن 97 / توسط hemnsharifiiranductsplit-admin

ضمانت نامه داکت اسپلیت اینورتر : شرکت هوای پاک ایران تنها وارد کننده انحصاری و نماینده رسمی شرکت بوش در عرضه و توضیع سیستم های تهویه مطبوع و کولر گازی اینورتر بوش و سیستم های سرمایشی و گرمایشی بوش در سطح کل کشور می باشد . شرکت هوای پا در زمینه واردات و خدمات پس از فروش سیستم های تهویه مطبوع بوش و پرورش تکنسین و متخصصان و اجرای دوره های آموزشی متداوم در راستای ارتقای سطح کیفیت آموزش نصب و تعمیر و راه اندازی سیستم های تهویه مطبوع فعالیت می نماید .

ضمانت نامه داکت اسپلیت اینورتر

ار آنجایی که تنها شرکت خدمات گذار و مسئولیت خدمات پس از فروش کولر گازی بوش را در ایران به عهده شرکت هوای پاک ایران می باشد و تمامی خدمات از جمله نصب و راه اندازی و تعمیرات و نگهداری سیستم های تهویه مطبوع بوش را به عهده دارد .

شرکت هوای پاک ایران با دارا بودن متخصصین و تکنسین های کار آزموده خود در راستای اجرای نصب کولر گازی بوش با بهترین خدمات و ضمانت نامه محصولات خود را به مشتریان عرضه می نماید .

در شرایط ضمانت نامه داکت اسپلیت اینورتر سعی شده است تمامی حقوق مصرف کننده رعایت و نهایتا رضایت کامل مشتریان را جلب نماید ، لازم به ذکر است ضمانت و خدمات محصولات تهویه مطبوع بوش و محصولات سرمایشی و گرمایشی در ایران تنها با شرکت هوای پاک ایران می باشد و معتقدیم که محصولات خوب و با کیفیت شرکت بوش را فقط با ضمانت نامه شرکت هوای پاک ایران می شناسند .

ضمانت نامه داکت اسپلیت اینورتر

شرایط ضمانت نامه و کارت های گارانتی شرکت هوای پاک ایران به گونه ای در جهت حفظ حقوق مصرف کننده تنظیم گردیده است که شرکت های دیگر در ارائه و اجرای تعهدات و خدمات همچون شرکت هوای پاک ایران عاجز و ناتوانند .

ضمانت نامه داکت اسپلیت اینورتر : در اینجا به مقررات و تعهدات شرکت هوای پاک ایران در سیستم های تهویه مطبوع و داکت اسپلیت اینورتر بوش اشاره خواهیم کرد . لازم به ذکر است شرکت هوای پاک ایران هیچ گونه تعهدی در قبال سیستم های که ضمانت نامه اصلی شرکت هوا پاک را ندارد و هیچ گونه خدماتی به مشتریانی که اجناس فیک خریداری می نمایند ندارد . زیرا شرکت هوای پاک ایران تنها نماینده و خدمات گذار شرکت بوش در ایران می باشد و هیچ شرکت دیگری قطعات و خدمات پس از فروش محصولات تهویه مطبوع در ایران را بر عهده ندارد . لذا از اجناس فیک و تقلبی که ضمانت آنان غیر معتبر می باشد خریداری نفرمایید .

ضمانت نامه داکت اسپلیت اینورتر

شرایط ضمانت نامه های اصلی هوای پاک ایران برای سیستم های داکت اسپلیت و سیستم های کانالی :

تمامی ضمانت نامه های شرکت هوای پاک ایران برای گارانتی سیستم های داکت اسپلیت اینورتر 60 ماه بدون قید و شرط می باشد ، با توجه به قدرت سیستم های شرکت بوش و کیفیت ایده آل تمامی محصولات عرضه شده شامل ضمانت نامه های بدون قید و شرط می باشد .

نصب و راه اندازی تمامی سیستم های داکت اسپلیت اینورتر بوش به عهده متخصصین و تکنسین های شرکت هوای پاک ایران انجام میگیرد و ار آنجایی که این سیستم ها کاملا حرفه ای و هوشمند و نیازمند تکنسین هایی که دوره های تخصصی محصول مورد نظر را گذرانده اند دارند لذا در صورتی که دستگاه های داکت اسپلیت اینورتر بوش توسط نمایندگان شرکت هوای پاک ایران پلمپ نگردد و همچنین توسط شخص نماینده ضمانت نامه شما مهر و امضا نگردد شامل ضمانت نامه و گارانتی نخواهد گردید .

36 ماه خدمات پس از فروش پس از پایان ضمانت نامه :

شرکت هوای پاک ایران با افتخار برای اطمینان قلبی از جنس خریداری شده از شرکت هوای پاک ایران متعهد گریدده است که پس از پایان ضمانت نامه به مدت 36 ماه تامین قطعات و خدمات دستگاه را به عهده بکیرد و باید در نظر داشته باشید . سیستم های داکت اسپلیت اینورتر بوش به طور مداوم نیازمند نیازمند مراقبت و نگهداری توسط متخصصین شرکت هوای پاک ایران می باشد .

24 ماه ضمانت و کارت طلایی دستگاه :

فروش آغاز یک تعهد است نه پایان یک معامله . افتخار و اعتبار شرکت هوای پاک ایران در طی چندیدن دهه فعالیت بر این منشور اخلاقی بنا گردیده است که همیشه مشتری مداری و رضایت مشتری را در اولویت و سرلوحه امورات خود قرارا داده است و همیشه و هر زمان فرش را آغاز یک تعهد جدید قلمداد نموده است نه پایان یک معامله ، همین امر باعث اعتبار و شهرت هوای پاک شده است .

شرکت هوای پاک ایران از جمله نخستین شرکت هایی است که با واردات سیستم های جدید همچون داکت اسپلیت اینورتر بوش در ایران فعالیت می کند .

ضمانت نامه داکت اسپلیت اینورتر

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *