داکت اسپلیت اینورتر بوش

نوشته شده در 15 بهمن 97 / توسط iranductsplit

سیستم های تهویه مطبوع داکت اسپلیت اینورتر بوش یک وسیله مقرون به صرفه برای جایگزینی سیستم های دوتکه و پنجره ای ناکارآمد و پر مصرف و گرمایش الکتریکی است که این سیستم ها با قدرت بسیار کم کار می کنند و مصرف انرژی بسیار بالایی در مقابل سیستم های داکت اسپلیت دارند .

داکت اسپلیت اینورتر بوش

اما در سیستم های تهویه مطبوع اینورتر بوش شما از کنترل درجه حرارت ثابت و سالم بودن فرسودگی هزینه های اضافی جهت نصب لوله کشی ساختمان لذت خواهید برد .در سیستم های جدید تهویه مطبوع داکت اسپلیت اینورتر بوش یک راه حل ظریف برای راحتی ، ترکیبی از زیبایی و کارایی مفید در یک پک جمع و جور که از زیبایی منحصر به فردی برخوردار است که به راحتی در هر خانه و مکانی قابل نصب و اجرا می باشد .

خدمات شرکت هوای پاک برای داکت اسپلیت اینورتر بوش

تیم ما آموزش جامع مداوم را در یک مرکز آموزشی و تخصصی به همه نمایندگان محترم شرکت هوای پاک ارایه میدهد تا اطمینان حاصل شود که سرویس و نگهداری سیستم های خود توسط سرویس کاران و نماینده ها به بهترین نحو ممکن انجام شود . تکنسین های ما در تمام سطوح خدمات و تعمیر و نصب و راه اندازی جدید سیستم های داکت اسپلیت اینورتر بوش به تعمیر و نگهداری و مراقبت از سیستم های خریداری شده از طرف مشتریان عزیز آموزش داده شده است .

داکت اسپلیت اینورتر بوش

شرکت هوای پاک دارای دانش تخصصی مورد نیاز برای توصیه دقیق ، اندازه و طراحی سرمایش و گرمایش و یا سیستم تهویه مطبوع جدید را دارا می باشد .

مزایای برتری داکت اسپلیت اینورتر بوش بر سایر سیستم های سرمایش و گرمایش

هنگامی که شما از سیستم تهویه مطبوع داکت اسپلیت استفاده می کنید برخی از مزایای قابل توجه آن این است که این سیستم ها تقسیم و کنترل درجه حرارت بر اساس اتاق به اتاق را دارد که باعث بهبود بهروری انرژی و آسایش بیشتر می گردد . این قابلیت با کمپرسورهای مجهز به سیستم اینورتر که دارای سنسورهای I see می باشد به طور خودکار انجام وظیفه می نماید .

داکت اسپلیت اینورتر بوش

کنترل سیستم با ترموستات های بیسیم برای همگام سازی با کنترل از راه دور و گوشی های هوشمند قابل اجرا می باشد .

سیستم های داکت اسپلیت اینورتر بوش 40% کارآمدتر و کم هزینه تر نسبت به تمام سیستم های تهویه مطبوع استاندارد دیگر می باشد و در مقایسه با سیستم های دیگر سرمایش و حرارت بیشتری تولید میکنند .

شرکت هوای پاک با دارا بودن نیروی تخصصی ، کارآمد و کارآزموده ؛ نصب و تعمیر و نگهداری همه سیستم های داکت اسپلیت اینورتر بوش را در ایران بر عهده دارد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *