مزایا و معایب استفاده از داکت اسپلیت اینورتر بوش

نوشته شده در 14 بهمن 97 / توسط iranductsplit

مزایا و معایب استفاده از داکت اسپلیت اینورتر بوش : تهویه مطبوع داکت اسپلیت اینورتر بوش از دو کانال اصلی کنترل اب و هوا برو خانه شما تشکیل شده است .در سیستم های داکت اسپلیت اینورتر بوش که دار ان یک کمپروسور و کندانسور که به عنوان یک سیستم واحد خنک کننده ساخته شده تشکیل شده است .داکت اسپلیت اینورتر بوش از دو واحد “واحدهای داخلی که وظیفه توضیع وتقسیم وگردش سرمایش را در محیط شما برعهده دارند وهمچنین یک واحد خارجی که در فضای باز که دارای یک کمپروسور پر قدرت میباشد تشکیل شده است .

مزایا و معایب استفاده از داکت اسپلیت اینورتر بوش

تهویه مطبوع داکت اسپلیت اینورتر بوش از دو کانال اصلی کنترل اب و هوا برو خانه شما تشکیل شده است .در سیستم های داکت اسپلیت اینورتر بوش که دار ان یک کمپروسور و کندانسور که به عنوان یک سیستم واحد خنک کننده ساخته شده تشکیل شده است .داکت اسپلیت اینورتر بوش از دو واحد “واحدهای داخلی که وظیفه توضیع وتقسیم وگردش سرمایش را در محیط شما برعهده دارند وهمچنین یک واحد خارجی که در فضای باز که دارای یک کمپروسور پر قدرت میباشد تشکیل شده است .

مزایا و معایب استفاده از داکت اسپلیت اینورتر بوش

داکت اسپلیت اینورتر بوش به شما کمک میکند تا سیستم خنک کنندگی کل خانه خود را ارتقا دهید که یکی از ویژگی های منحصر بفرد اصلی یک دستگاه تهویه ” تهویه مطبوع مبدل حرارتی است که در این وضعیت هوای گرم را جذب میکند و سپس ان را از یک موقعیت کانونی در خانه شما میگیرد بنابراین در عرض چند دقیقه شما میتوانید راه حل نهایی برای کل خانه خود را اراِیه دهید . به عنوان مثال اگر فقط یک یا دو اتاق را می خواهید خنک کنید بهترین گزینه می تواند یک سیستم تهویه مطبوع دو تکه دیواری باشد. با این حال اگر شما در خانه ای زندگی میکیند و می خواهید تمام خانه را خنک و در یک حد دما را مناسب نگهدارید سیستم داکت اسپلیت اینورتر بوش بهترین گزینه شما خواهد بود

مزایای داکت اسپلیت اینورتر بوش :

1 – سیستم داکت اسپلیت اینورتر بوش زیبایی فوق العاده ای نسبت به سایر سیستم های تهویه مطبوع دیگر دارند

2 – سیستم داکت اسپلیت اینورتر بوش کاملا بی سر و صدا می باشد

3 – سیستم داکت اسپلیت اینورتر بوش با توجه به دارا بودن کیت بردهای کاهنده مصرف انرژی سیستم را به حالت دور متغیر تبدیل خواهد کرد و اینپروسهموجب کاهش چشمگیر مصرف انرژی خواهد بود .

4 – سیستم های داکت اسپلیت اینورتر بوش ممکن است توسط برق یا LPG اجرا شوند .

در سیستم های دوتکه AC ممکن است تقسیم بندی مجار بر تعداد اتاق ها انجام گیرد ، این به این معنی است که فقط میتوانید چند اتاق که نیاز به خنک کننده دارند را خنک کنند اما در سیستم های داکت اسپلیت شما نظاره گر یک دما با انعطاف پذیری کامل تر نسبت به سایر سیستم ها در کل خانه خواهید بود . به عنوان مثال دمای اتاق کودک و سالمندان را میتوان در دمای معینی بالاتر یا کمتر از سایر اتاقها حفظ کرد و تعیین کرده که وجود این نوع سیستم در مناطق بسیار گرم و بسیار سرد بیشتر مورد توجه می باشد .

سیستم های تهویه مطبوع داکت اسپلیت اینورتر بوش بسیار مقرون به صرفه تر نسبت به سایر سیستم های تهویه مطبوع اسپلیت دو تکه می باشد

مزایا و معایب استفاده از داکت اسپلیت اینورتر بوش

در سیستم داکت اسپلیت ایورتر بوش فرایند نصب و راه اندازی پیچیده تر است اما زیبایی و پنهان نمودن آن بیشتر مشاهده می شود .

در سیستم های داکت اسپلیت اینورتر بوش از چندین مرکز تعیین دما در سطح منزل شمااجرا و نصب خواهد گردید که افراد به راحتی و به سهولت بتوانند عملکرد فضا های موجود را تعیین کنند.

در سیستم های تهویه مطبوع داکت اسپلیت اینورتر بوش اگر یکی از قسمت های یونیت داخلی با مشکل مواجه شود سایر یونیت ها می توانند به کار خود ادامه دهند چون همه از یک دیگر مستقل هستند .

در سیستم های تهویه مطبوع داکت اسپلیت اینورتر بو هزینه های نگهداری ، خرابی وتعمیر بسیار پایین تر نسبت به سایر سیستم های تهویه مطبوع دیگر می باشد .

در سیستم های تهویه مطبوع داکت اسپلیت اینورتر بو هزینه های نگهداری ، خرابی وتعمیر بسیار پایین تر نسبت به سایر سیستم های تهویه مطبوع دیگر می باشد .

داکت اسپلیت چیست و چه مزایایی دارد ؟

با توجه به دارا بودن کمپرسورهای بسیار قدرتمند و بکار رفته شده در داکت اسپلیت بوش قادر هستند تا دمای بالای 60 درجه به راحتی به پروسه خنک کنندگی خود ادامه دهند .

در سیستم داکت اسپلیت اینورتر بوش با توجه به دارا بودن سیستم اینورتر که شامل کیت برد های اینورتر می باشد می توانند سیستم را به حالت دور متغیر تبدیل نماید و این پروسه با بالا و پایین آمدن دما قابل ملاحظه می باشد که نتیجه آن کاهش مصرف قابل توجه انرژی برق به دنبال خواهد داشت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *